grupa B - sezon 2 - mecz 7 - termin do 21 grudnia

Puchar ze startowym TV 1250k
Awatar użytkownika
kicaf_
blitzer

Re: grupa B - sezon 2 - mecz 7 - termin do 21 grudnia

Post autor: kicaf_ » 20 gru 2018, 12:03

Z Orenem rozegralismy spotkanie w naszych swiadomosciach. Wypadl wysoki remis ale nie pamietam dokladnie. Chyba 8:8 bylo

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

steam: kicaf_

I want your skulls

https://youtu.be/7B5PrIQYuRo?t=52

Awatar użytkownika
Avreus
trener

Post autor: Avreus » 20 gru 2018, 15:54

doktorfff pisze:
19 gru 2018, 15:56
Avreus pisze:
19 gru 2018, 06:14
@doktorofff mysle ze czwartek powino nam sie udac ogarnac.
Hell'o
Wstępnie około 20-21 powinienem być już w domu. Dam znać Ci na steamie jak już będę.
ja pewnie blizej 21.
https://steamcommunity.com/profiles/76561198004717031

"Zaprawdę nie ma piękniejszego widoku niż elf obdzierany żywcem ze skóry o zachodzie słońca - Krasnolud zmrużył oczy i rozmarzył się, gdyż widać miał w sobie nieco z artystycznej duszy.

Awatar użytkownika
doktorfff
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:
Kontakt:

Post autor: doktorfff » 20 gru 2018, 15:57

Avreus pisze:
20 gru 2018, 15:54
doktorfff pisze:
19 gru 2018, 15:56
Avreus pisze:
19 gru 2018, 06:14
@doktorofff mysle ze czwartek powino nam sie udac ogarnac.
Hell'o
Wstępnie około 20-21 powinienem być już w domu. Dam znać Ci na steamie jak już będę.
ja pewnie blizej 21.
OK. Będę czekał na info od Ciebie.
Steam : doktorfff; konto steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198318843406/
Nuffle mnie nienawidzi
:evil: :evil: :evil:

Awatar użytkownika
Inkq
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: Inkq » 20 gru 2018, 23:18

@Redil i @dziczekpl kiedy gracie?
Steam/BB2: Inkq
Bloody Gents (Wampiry) Debowy: 6-2-5
KS Unik Szczur (Skaven) PLBB2: 12-2-5
XD Szprytne Szciurki (Skaven) Druzynowy: 3-2-3

http://kostnica.eu/user/f12726fd/0/

Awatar użytkownika
Avreus
trener

Post autor: Avreus » 21 gru 2018, 09:18

Udało nam się rozegrać mecz z @doktorfff

Wynik 0:3 dla tych mniej świerzych zawodników.

Moje Krasie i ja daliśmy ciała na całej linii. Chłopaki w szatni musieli się porządnie spić jakimś starym bimbrem bo zamiast bić mocno to tylko przytulali przeciwników. W dodatku wynajęta gwiazda (pilarz) jak zwykle zabrał kasę zapomniał paliwa do piły i od 3 tury zaczął symulować poważną kontuzję. (teraz pewnie wypoczywa gdzieś w ciepłych krajach za tą kasę).

Jedyna akcja z mojej strony która mogła podnieść ciśnienie to jeden z krasi postanowił faulować wilkołaka trochę za mocno w efekcie go zabijając. Ale nie ma takich "kontuzji" których sprawny Igor nie pozszywa. kilka nowych części i wilkołak był jak nowy a kraś grzał ławę.

@doktorfff mamy jeszcze dwie gry może uda się jakoś w weekend lub przerwę świąteczna to ogarnąć
narazie w naszym prywatnym derby 1:0 dla ciebie :)

"Zaprawdę nie ma piękniejszego widoku niż elf obdzierany żywcem ze skóry o zachodzie słońca - Krasnolud zmrużył oczy i rozmarzył się, gdyż widać miał w sobie nieco z artystycznej duszy.

Awatar użytkownika
doktorfff
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:
Kontakt:

Post autor: doktorfff » 21 gru 2018, 12:46

Avreus pisze:
21 gru 2018, 09:18

Moje Krasie i ja daliśmy ciała na całej linii. Chłopaki w szatni musieli się porządnie spić jakimś starym bimbrem bo zamiast bić mocno to tylko przytulali przeciwników. W dodatku wynajęta gwiazda (pilarz) jak zwykle zabrał kasę zapomniał paliwa do piły i od 3 tury zaczął symulować poważną kontuzję. (teraz pewnie wypoczywa gdzieś w ciepłych krajach za tą kasę).

Jedyna akcja z mojej strony która mogła podnieść ciśnienie to jeden z krasi postanowił faulować wilkołaka trochę za mocno w efekcie go zabijając. Ale nie ma takich "kontuzji" których sprawny Igor nie pozszywa. kilka nowych części i wilkołak był jak nowy a kraś grzał ławę.

@doktorfff mamy jeszcze dwie gry może uda się jakoś w weekend lub przerwę świąteczna to ogarnąć
Dodam tylko do twojego świetnego opisu, że Nuffle Cię nie rozpieszczał. 2x podwójna czacha, na szczęście uratowane RR, ale zdarzyło się na pojedynczej kości czacha gdzie już RR nie miałeś bo zużyłeś. Traktor który musiał wejść na 2 końcowe tury pierwszej połowy też za wiele nie pograł. Dodatkowo u Ciebie weszło kilka kontuzji. A u mnie jak napisałeś WILK się zregenerował i przez cały mecz grałem w bez mała pełnym składzie.
Nie powiem pot zrosił mi czoło jak zobaczyłem zgon :shock: :shock: :shock:
Dzięki za mecz.
W święta będzie ciężko. Jak będę miał czas to będę pisał Ci SMS. Może się uda dogadać na jakiś termin.
Steam : doktorfff; konto steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198318843406/
Nuffle mnie nienawidzi
:evil: :evil: :evil:

Awatar użytkownika
Avreus
trener

Post autor: Avreus » 21 gru 2018, 13:02

doktorfff pisze:
21 gru 2018, 12:46
Avreus pisze:
21 gru 2018, 09:18

Dodam tylko do twojego świetnego opisu, że Nuffle Cię nie rozpieszczał. 2x podwójna czacha, na szczęście uratowane RR, ale zdarzyło się na pojedynczej kości czacha gdzie już RR nie miałeś bo zużyłeś. Traktor który musiał wejść na 2 końcowe tury pierwszej połowy też za wiele nie pograł. Dodatkowo u Ciebie weszło kilka kontuzji. A u mnie jak napisałeś WILK się zregenerował i przez cały mecz grałem w bez mała pełnym składzie.
Nie powiem pot zrosił mi czoło jak zobaczyłem zgon :shock: :shock: :shock:
Dzięki za mecz.
W święta będzie ciężko. Jak będę miał czas to będę pisał Ci SMS. Może się uda dogadać na jakiś termin.
Powiem szczerze że gdyby ten zgon został to mentalnie czułbym się wygrany.
Tak samo dobrze że nie ratowałem tego slayera medykiem bo potem 3 poziomowy bloker miał bliskie spotkanie z kostuchą na szczęście miałem zaoszczędzonego medyka.

Generalnie zrobiłem kilka błędów które zrobiłem i mocno zaważyło (zamiast pilarza mogłem brać łapówki by ratować walec) ... lekcja na przyszłość.

Awatar użytkownika
Oren
trener
Kontakt:

Post autor: Oren » 21 gru 2018, 15:28

kicaf_ pisze:
20 gru 2018, 12:03
Z Orenem rozegralismy spotkanie w naszych swiadomosciach. Wypadl wysoki remis ale nie pamietam dokladnie. Chyba 8:8 bylo

Niestety tylko w swiadomosciach. Ale akcje były piękne. Liczy się?
Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz!
Oren (Chaos) vs Markus (Dwarf) 2-1
Ostatni turniej - Boat Bowl 2019
Źli Trolle - Drużynowe 2/1/2 - 16/24 miejsce!

Nick na Steam: Oren

Obrazek

Awatar użytkownika
Inkq
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: Inkq » 21 gru 2018, 19:46

Oren pisze:
21 gru 2018, 15:28
kicaf_ pisze:
20 gru 2018, 12:03

Niestety tylko w swiadomosciach. Ale akcje były piękne. Liczy się?
Remis 8:8 kloci sie z moim sumieniem. Ale za odpowiednim datkiem moge wam dac remis 0:0 :P
Steam/BB2: Inkq
Bloody Gents (Wampiry) Debowy: 6-2-5
KS Unik Szczur (Skaven) PLBB2: 12-2-5
XD Szprytne Szciurki (Skaven) Druzynowy: 3-2-3

http://kostnica.eu/user/f12726fd/0/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dębowy Puchar”