Mordheim: City of the Damned - zapisy na 2 sezon

City of The Damned
Awatar użytkownika
Inkq
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Re: Mordheim: City of the Damned - zapisy na 2 sezon

Post autor: Inkq » 10 kwie 2019, 09:49

unicorn pisze:
10 kwie 2019, 08:10

Nie jestem pewien czy rozumiem. Między naszymi grami, rozgrywamy dowolna liczbę gier z kompem tak aby mieć podobną wartość drużyny do innych ?
Może co rundę ustalić max na bazie tego co aktualnie mamy ? (lekko powyżej aktualnego max tak aby każdy mógł coś pograć z kompem)
Masz racje zrobmy tak :)
Co to znaczy, że ja teraz wybieram misję ? Misja to elementy dodatkowe w scenariuszu między nami ?
Nadal podtrzymujemy to, że nie gramy z dodatkowymi postaciami z DLC ?

Misja to plansza, dodatkowy potwor, takze % po jakim wykonywany jest test rozbicia. Zrobie screen wieczorem i wruzce jakie elementy mozna by zmienic.
Steam/BB2: Inkq
Bloody Gents (Wampiry) Debowy: 6-2-5
KS Unik Szczur (Skaven) PLBB2: 12-2-5
XD Szprytne Szciurki (Skaven) Druzynowy: 3-2-3

http://kostnica.eu/user/f12726fd/0/

Linden
podawacz piłek

Post autor: Linden » 10 kwie 2019, 17:03

Ok to do jakiego rankingu dobijamy do pierwszej gry ? Podoba mi się pomysł optymalizacji sił miedzy nami.

Edit No i na kiedy planujemy rundę pierwszą bo mam do środy przyszłej trochę nawał pracy na uczelni i nie wiem czy się wyrobie dopracować team do odpowiedniego poziomu ale postaram się.

Edit 2 up. Rozumiem że święta wszystkich powstrzymały teraz wypoczęliśmy i możemy zaczynać się siec :D ??

unicorn
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: unicorn » 24 kwie 2019, 18:41

Inkq pisze:
08 kwie 2019, 22:39
1. Gramy każdy z Każdym.
2. Dla każdej rundy ustalamy Przedział Raitingu równając do największego
3. Do gier miedzy sobą nie używamy dużych postaci (sa zbyt zroznicowane)
4. Dla każdej rundy wybieramy po kolei misje tzn. w pierwszej rundzie wybiera dla wszystkich unicorn, w drugiej rundzie bukszpan, itd.

Dlaczego tak? Po pierwsze brak wykonywania misji z komputerem dość szybko doprowadza do upadku bandy a granie przeciwko zdzesiatkowanej bandzie trochę nie ma sensu. Dla tego warto by bylo zeby Raiting byl podobny plus minus 50 punktow. Dodatkowo uwazam ze nie ma powodu robic limit gier z komputerem bo brak wysylek bedzie sie konczyl negatywnymi konsekwencjami i za dlugo nei pogramy.
Popchnijmy temat do przodu :)
Skoro mam wybrać coś na 1-szą grę - propozycja na obrazku poniżej.
Może ustalimy zakres punktów aby każdy miał możliwość pobawienia się z kompem - trzeba sobie przypomnieć jak się gra ;)
Szkoda, że nie gramy z wielkoludami - trochę zainwestowałem w poprzedniej turze w umiejetności mojego :)
Ale zgadzam się, że na początku są bardzo mocni i można z nich zrezygnować. Jak rozumiem jeżeli zostawiamy do gier z kompem to normalnie liczy się do wartości drużyny ?
Może wyznaczmy jakiś start 1-szej kolejki ? - ja od 2 do 10 maja jestem na urlopie - może np. 20 maja ? (i potem np. 2 tygodnie na mecz, potem znowu jakiś czas na gry z kompem - np. 2 tygodnie ? itd)

@bukszpan , @Linden , @Inkq

https://imgur.com/a/l7IlGwL
Steam: unicorn_az

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mordheim”