Drużyny Xsawa

Dział o malowaniu, konwersjach oraz galerie drużyn.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Xsaw
star player

Drużyny Xsawa

Post autor: Xsaw » 01 lis 2019, 15:14

Cześć.

Zakładam ten temat, żeby podzielić się z wami moimi postępami w przygotowaniu moich figurek do godnego lub przynajmniej jako-takiego prezentowania się podczas gry. Oczywiście wszytki sugestie i krytyka mile widziane. Na wstępnie zaznaczę, że nigdy w życiu wcześniej nie malowałem figurek, a także ogólnie jeśli o artyzm chodzi to słowo niezłe nawet koło mnie nie stało, z natury jestem bardziej techniczną osobą. Ale nie przedłużając, oto moja pierwsza drużyna:

Piwne Krasnoludki - modele to chaos dwarfy z Hungry Trolla : Black Beer Riders, mechanicznie zwykłe krasnoludy.

W linku więcej zdjęć, nie chce tutaj za bardzo spamować:

https://imgur.com/gallery/1tMc2gQ

Jak na razie mam 5tkę wstępnie gotową po nałożeniu bazowych kolorów i washa, przed nimi jeszcze highlighty, może jakiś drybrushing i na końcu lakierowanie, bazy tak samo do pomalowania, zostawiam je sobie na sam koniec. Jedynie troll slayer 2 od lewej nie jest zrobiony przeze mnie tylko przez kumpla, który zrobił mi szybki tutorial z czym się to wszystko je.

I tak wiem, niektórzy nie mają numerków z przodu, odpadły mi, niestety klej ich za dobrze nie trzyma, muszę je dodatkowo przypinować.

Obrazek

A tutaj kolejna trójka, zaczęta dwa dni temu, jeszcze przed nałożeniem wszystkich bazowych kolorów.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 06 lis 2019, 19:28 przez Xsaw, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
R2-D2
trener

Re: Drużyny Xsawa

Post autor: R2-D2 » 01 lis 2019, 16:45

Fajne chłopaki :) tak trzymać :)
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Rage Sixers - Vampire
Games: 7
TURNIEJE: 2-1-2
Sparingowo: 0-2-0

Awatar użytkownika
Xsaw
star player

Re: Drużyny Xsawa

Post autor: Xsaw » 06 lis 2019, 19:27

Parę dni mineło i trójka z ostatniego postu doczekała się skończonych kolorów bazowych i washa:

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”