[Łódź] Rekin Edyszyn vol. 2 8-9 Czerwiec (Drużynowe Mistrzostwa Polski) TABELA STR 36

Szukasz graczy w swoim mieście? chcesz dołączyć do istniejącej ligi? Zajrzyj tutaj.
ODPOWIEDZ
dzyndzel
blitzer

Re: [Łódź] Rekin Edyszyn vol. 2 8-9 Czerwiec (Drużynowe Mistrzostwa Polski) TABELA STR 36

Post autor: dzyndzel » 12 cze 2019, 07:05

leon pisze:
12 cze 2019, 06:37
Dworujacy sobie z różnych indywidualnych pozycji chyba zapominaja ze to był turniej drużynowy i dobre parowanie bylo ważniejsze od komfortu grania z tym co los przeznaczy. Chaosy często były wystawiane na pożarcie. Oren na ten przykład grał bodajże 3 mirrory. Dodatkowo w druzynowce ważniejsze nie raz było dowieźć prawie pewny zwycieski remis niż indywidualnie głupio ryzykować walcząc o wygrana, ktora mogła drużynę kosztować przegrana. Ale to chyba najlepiej KGB przerobilo ten temat pracy domowej :-)
dokładnie
większość środowiska musi dorosnąć do grania drużynowego ;)

Awatar użytkownika
Domingo
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Re: [Łódź] Rekin Edyszyn vol. 2 8-9 Czerwiec (Drużynowe Mistrzostwa Polski) TABELA STR 36

Post autor: Domingo » 12 cze 2019, 08:28

leon pisze:
12 cze 2019, 06:37
Dworujacy sobie z różnych indywidualnych pozycji chyba zapominaja ze to był turniej drużynowy i dobre parowanie bylo ważniejsze od komfortu grania z tym co los przeznaczy.
Przecież się zgrywam :) pomijając draft, dochodzi do tego jeszcze stół na którym się gra. Wystarczy spojrzeć na opponent score.
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
rover
trener

Post autor: rover » 12 cze 2019, 11:58

Ty masz @leon chyba jakiś kompleks na serio :lol: Przecież to żaden wstyd, że Elfic Ci zrobił carry :lol:

No i dzięki, że wytłumaczyłeś wszystkim nam, ignorantom, jak działa drużynówka. Na pewno wielu trenerów patrzy teraz na draft zupełnie inaczej! :D

A tak poważnie to nie spinaj dupy ;)
A wtedy wpada Zielu i wali klocka na srodku sali.

Awatar użytkownika
leon
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: leon » 12 cze 2019, 14:34

hahaha. jaja sobie robię rano siedząc na tronie bo nie miałem akurat nic ciekawego do czytania. @rover mam jeden kompleks dotyczący BB. nie zjadłem jeszcze nikomu rozpiski :mrgreen:
Amazonki PL-stół-11 37-15-13
Chaos PL-stół-11 8-1-1

K.O.Wall
rekrut

Post autor: K.O.Wall » 12 cze 2019, 17:49

Czesc

Jeszcze jedno apropo rzeczy znalezionych po turnieju , znacznik z napisem
TEAM POLAND EUROBOWL WALES 2018
i pilka po srodku.
Wlascicie proszony o kontakt.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
reszka
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: reszka » 12 cze 2019, 18:44

Pewnie mój, bo pożyczyłem jako piłkę dla zawodników ze stołu obok i pewnie zapomniałem odebrać.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Grab
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: Grab » 12 cze 2019, 21:30

leon pisze:
12 cze 2019, 14:34
nie zjadłem jeszcze nikomu rozpiski :mrgreen:
mojej nie próbuj.zazwyczaj noszę w telefonie
steam: grabpl
grałem Orkami zanim stało się to modne

Awatar użytkownika
Kretonal
blitzer

Post autor: Kretonal » 13 cze 2019, 12:10

W odmętach sklerozy odnalazłem strzępek informacji, o tym, że znalazłem kość z TLBB :)
Księga ulicy mówi jasno: Jeśli trafisz na silniejszego przyjmij z pokorą wpierdol od niego

aka Jołkipołki

Chciałbym zobaczyć odcinek Familiady, gdzie po jednej stronie są Gamonie, a po drugiej Deadline.

Awatar użytkownika
Shawass
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:
Kontakt:

Post autor: Shawass » 13 cze 2019, 22:43

Doszedłem do siebie.

DZIĘKI ZA TURNIEJ, REWELACYJNA ROBOTA!! :D Wielkie brawa @KapitanStokczan, @Jaskier i @Mefedron902 za organizację jak również wszystkim w nią włączonym!

Miejscówka turniejowa zacna, Perła (tak, wiem że z Lublina XD ) za 8zł może być no i nawet rum z colą w tiki-naczyniu dorwałem na koniec :D

Dumny jestem z moich ziomów, 8me miejsce dobra rzecz :) No i z 3/0/2 zadowolony jestem :D Dzięki wielkie moim przeciwnikom - @Nimar (gdzie uraz stopy wygrał z urazem ręki :D ), @Pegaz (gdzie nauki @rover nie poszły na marne), @Jakubek (najlepszy mecz i wiatr przywiewający 2 zawodników :P ), @Snajper (i mega miła atosfera, choć nie sprzyjająca Clawom) i @Micanser (da End Boss i bycie zniszczonym przez Underworld :D ). No i współimprezowiczom też oczywiście ;)

Na następnym będę chyba że nie wiem co!
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass
2019: GKS Gnojki Lubaczów - 15/13/18

Awatar użytkownika
Bratiszka
liniowy

Post autor: Bratiszka » 14 cze 2019, 09:49

Czy ma ktoś zdjęcia grupowe które na konie były robione?
A co do nauk Rovera to chyba nie jednemu się przydały ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi/Turnieje”