Boat Bowl - Rekin Edyszyn Łódź - 9-10 czerwca (Drużynowy) - wyniki 45 str

Szukasz graczy w swoim mieście? chcesz dołączyć do istniejącej ligi? Zajrzyj tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
teillman
trener

Re: Boat Bowl - Rekin Edyszyn Łódź - 9-10 czerwca (Drużynowy) - wyniki 45 str

Post autor: teillman » 13 cze 2018, 22:19

xD

o elkoko własnie ja zapomniałem o twoim throwerze a ty o Moich pedalelfach :D
Obrazek
Steam:teillman
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

Awatar użytkownika
Elkołak
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: Elkołak » 13 cze 2018, 22:31

Fak!!! W złe ręce je powierzyles :lol: Przysłać Ci je pocztą? Zapomniałem...kto by tam o elfach pamiętał :D
steam: Elkolak75

PO 2016 Strażnicy Kostnicy (khemri) 1-4-0
PO 2017 Szydercze Piszczele (undead 2-0-3
PO 2018 Szepczące Mogiły (Necro) 3-1-1
Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Kontakt:

Post autor: Shawass » 14 cze 2018, 00:10

Ej zajebiście w chuj było! Gratulacje Stokczan, Jaskier i cała ekipa co się przyczyniła organizacyjnie! :D

Obrazek

Miejscówka rewelacyjna, strasznie cieszyło miejsce na świeżym powietrzu, happy hours i grill - poezja! I tak, zagraniczni niech się wiją z zazdrości i wbijają za rok.

Dzięki Simonowi, Pauli, Reszce, Smollarowi (dobrze pamiętam że to Ty mnie w końcu do mojego hotelu odprowadziłeś? :D ) i Micanserowi i wszystkim którzy logistycznie pomagali mi się ogarnąć w mej podróży - pod tym kątem wyjazd dorównał Beach Bowlowi, mimo że ostatecznie wszystkie rzeczy które się zgubiły znalazłem :P

Moim przeciwnikom w ciul dziękuję - Pauli za wyzwanie i mega miłe rozpoczęcie turnieju, Myszonowi za zapodanie muzy której od dawna nie słuchałem i super rozkminki, Jeffowi za miłe słowa i bardzo fajny mecz który moralnie wygrał, Mewashowi za przypomnienie gdzie moje miejsce i słuszne wskazanie błędów oraz Dziczkowi za ostrą ostrą walkę.

Jednak to co mi się w chuj podobało to atmosfera, która była zajebista <3 Naprawdę była to dla mnie genialna impreza impreza, na której aż żałowałem trochę że nie mogę pogadać na spokojnie bo gram, fantastycznie było pod tym kątem i za to każdemu uczestnikowi i człowiekowi który się pojawił dziękuję stukrotnie :* Zobaczyć Was na łonie Łodzi było super.

I last but not least, dziękuję1000 mojej drużynie - Yuuki i Siermiężny, nie daliście ciała i jestem z Was dumny!! Zmienicie kapitana a za rok macie szanse na podium :D Drugie miejsce na koniec pierwszego dnia po czym poranny plaskacz od repry, nie zapomnę nigdy :D

Jeszcze raz gratsy dla organizatorów, nie mogę się doczekać następnego Rekina! <3
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
--------------------
Steam & FUMBBL: Shawass
--------------------
2017: GKS Khornik Lubaczów
2018: GKS Sztywni Oleszyce - 35/18/33

Awatar użytkownika
teillman
trener

Post autor: teillman » 14 cze 2018, 01:22

Elkołak pisze:
13 cze 2018, 22:31
Fak!!! W złe ręce je powierzyles :lol: Przysłać Ci je pocztą? Zapomniałem...kto by tam o elfach pamiętał :D
jebać elfy odbiorę je na bicz bowlu :P
Obrazek
Steam:teillman
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi/Turnieje”