Nowy Blood Bowl od GW

Dział ogólny o figurkach, boiskach, kostkach itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Vincent
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Re: Nowy Blood Bowl od GW

Post autor: Vincent » 19 cze 2019, 08:35

@Marcepan dzięki, no właśnie tych pro elfów jeszcze nie wyciąłem z wyprasek (trochę się boje widząc liczbę elementów :D). Czytałem w necie że ludzie mieli problemy z podmienianiem elementów, bo im wtedy nie pasowało to do siebie.. potem się zorientowałem że już "w standardzie" dają możliwość różnego ustawiania zawodników i teraz też to potwierdzasz.. to może coś wymyślę.
Zastanawiam czy uda mi się zrobić coś uniwersalnego na tyle, że ew. do gry turniejowej mieć 4 catcherów, a w grze ligowej 2.. czyli dwóch gości musi się wyróżniać na tyle żeby raz pełnili funkcje catcherów a raz linemanów.. a nawet najlepiej aby i oni byli inni względem siebie i można było ich dowolnie wystawiać jako catcher/liniowy :D

A co do włosów to u swoich WE też tak zrobiłem i w sumie dla mnie jest to mega przejrzyste.
Steam: vin_88
BB2: VincentPL

Rzuty dla MVP http://kostnica.eu/game/PLBB2S13D3/0/_

Na urlopie 18-24.07

Awatar użytkownika
Pieta
trener

Post autor: Pieta » 19 cze 2019, 09:21

Ja kupiłem sobie Swift bliźniaków i będą robić za blitzerów. Throwerom i catcherom wyciąłem piłki bo je trzymali w lewych rękach, a nie chce mieć lewusów. Przykleiłem do prawych. Zlikwidowałem też płeć piękną, bo tej nie wyobrażam sobie grającej w blood bowla u elfów, poza wiedźmami. I zlikwidowałem zbroje. Pancerz 7 zobowiązuje 😝
Steam, BB2: Pieta
Grupa Steam: Blood Bowl Polska

Awatar użytkownika
reszka
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: reszka » 19 cze 2019, 21:42

Pieta pisze:
19 cze 2019, 09:21
catcherom wyciąłem piłki bo je trzymali w lewych rękach, a nie chce mieć lewusów. Przykleiłem do prawych.
Korwin Mikke docenia.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
leon
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: leon » 19 cze 2019, 21:56

:lol:
Amazonki PL-stół-11 37-15-13
Chaos PL-stół-11 8-1-1

ODPOWIEDZ