Blood Bowl III

Rozmowy ogólne o Blood Bowl II
Awatar użytkownika
Vincent
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Re: Blood Bowl III

Post autor: Vincent » 15 maja 2019, 14:41

Dobra, to powiedz jaka zmiana potencjalnie w BB mogłaby nastąpić abyś musiał wyrzucić figurki... :D mój umysł nie potrafi takiej sytuacji wymyśleć, chyba że przejdziemy z uniwersum warhammera w coś innego, jakieś sci-fi przykładowo.

Pamiętaj że dużo osób gra figurkami nieoficjalnymi, gra kwadratowymi bloczkami, ludzikami lego i wszelkimi innymi zamiennikami.. Jeśli da się grać w ten sposób, to tym bardziej nie wiem jaka zmiana musiałaby nastapić.
Steam: vin_88
BB2: VincentPL

"...you know, if the worst thing that happens to you is you roll a bunch of 1s and your computer pixels die, then you should consider it a damn good day."

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener

Post autor: MarkusNord » 15 maja 2019, 14:50

Vincent pisze:
15 maja 2019, 14:41
Dobra, to powiedz jaka zmiana potencjalnie w BB mogłaby nastąpić abyś musiał wyrzucić figurki... :D mój umysł nie potrafi takiej sytuacji wymyśleć, chyba że przejdziemy z uniwersum warhammera w coś innego, jakieś sci-fi przykładowo.

Pamiętaj że dużo osób gra figurkami nieoficjalnymi, gra kwadratowymi bloczkami, ludzikami lego i wszelkimi innymi zamiennikami.. Jeśli da się grać w ten sposób, to tym bardziej nie wiem jaka zmiana musiałaby nastapić.
O Panie tu można mnożyć i potęgować jednocześnie. Zrezygnowanie z kości bloku na rzecz użytkowania kart akcji. Rezygnacja z połowy rzutów na rzecz automatycznego wykonania danej akcji w celu "dynamizacji" rozgrywki. Zmiana konstrukcji boiska z kwadratów na hexy (patrz Underworld). Aktywowanie zawodników na przemian zamiast całościowego wykonywania tury jedną drużyną dzięki czemu rezygnujesz z opcji Turn-Over która "rzekomo" frustruje graczy... No chłopie worek pomysłów jest bez dna...
Prezes jest tylko jeden!
Skazany na dwarfy...

steam: MarkusNord
FUMBBL: MarkusNord

Obrazek

Awatar użytkownika
Vincent
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: Vincent » 15 maja 2019, 14:51

Nadal nie widzę powodu do wyrzucenia figurek które są najdroższym elementem całej zabawy. Cała reszta przy tym to są groszowe sprawy. Nawet jesli jednorazowo trzeba by boisko kupić.
Steam: vin_88
BB2: VincentPL

"...you know, if the worst thing that happens to you is you roll a bunch of 1s and your computer pixels die, then you should consider it a damn good day."

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener

Post autor: MarkusNord » 15 maja 2019, 14:53

Vincent pisze:
15 maja 2019, 14:51
Nadal nie widzę powodu do wyrzucenia figurek które są najdroższym elementem całej zabawy.
Po prostu różnimy się podejściem do gier. Ot pies pogrzebany. Piąteczka!
Prezes jest tylko jeden!
Skazany na dwarfy...

steam: MarkusNord
FUMBBL: MarkusNord

Obrazek

Awatar użytkownika
Redil
star player

Post autor: Redil » 15 maja 2019, 15:35

MarkusNord pisze:
15 maja 2019, 13:54
Przepraszam, że panikuję, postaram się nad tym zapanować ale uwierz nie jest mi łatwo.
Jak nie potrafisz sobie poradzić z emocjami to polecam terapię.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2019, 15:54 przez Redil, łącznie zmieniany 1 raz.
Sam fart, zero skilla :twisted:

Awatar użytkownika
Pieta
trener

Post autor: Pieta » 15 maja 2019, 15:38

Po pierwsze wystarczy że zrobią jedną z tych rzeczy:
- zrezygnują z kości bloku na karty akcji
- zmienią pola na hexy
- aktywacja zawodników będzie naprzemienna
- zmienią lekko rasy na jakieś z innego świata, np. na AoS
I na bank NAF za tym nie pójdzie. Zbyt duże zmiany.

Po drugie nie ma już żadnego oficjalnego potwierdzenia o BB3 :(

Zostało ok. 10 drużyn do wydania. Być może nie opłaca się wydawać ich do końca, żeby ludzie nie mieli gotowego produktu, tylko przesiedli się na nowy.
Steam, BB2: Pieta
Grupa Steam: Blood Bowl Polska

Awatar użytkownika
SuicidekidPL
star player

Post autor: SuicidekidPL » 16 maja 2019, 08:47

Dobry,
na tym etapie ta rozmowa wydaje mi się czysto akademicka. Nie istnieją jakiekolwiek sensowne przesłanki dotyczące wydania nowej wersji gry stołowej. To, że producenci wersji cyfrowej, notabene zakręceni jak słoiki, coś chlapneli w dodatku w obcym języku o niczym nie świadczy. W mojej opinii maksymalnie o tym, że bedzie nowy death zone, almanach moze, albo w ogóle tylko nowy team ?Więc nie popadałbym w histerie, najwyżej tą związaną z kupnem nowego kompa.
Steam: youngleszcz

Caliban
liniowy

Post autor: Caliban » 16 maja 2019, 13:41

BB2 chyba nigdy nie uchodził za jakoś bardzo rozbudowanego. Więc jest duża szansa że BB3 będzie lepsze :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl II”