Sposób na nowe rozdawanie MVP

Rozmowy ogólne o Blood Bowl II
Awatar użytkownika
Nimar
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Re: Sposób na nowe rozdawanie MVP

Post autor: Nimar » 30 paź 2018, 10:45

Avreus pisze:
30 paź 2018, 09:35
Słuchajcie moze nie ryzykowac tego rozwiazania dla jakiejs znanej i lubianej ligi tylko najpierw zrobic jakas testowa dla nowego systemu.

Liga mvp
- gracz nominuje dwoch swoich zawodnikow do nagrody mvp i wybiera jednego dla przeciwnika (nie mozna wybierac martwych oraz przygodnych loonerow)
Nie no nie zmieniajmy zasad. My tu chcemy wykorzystać nowe aktualne zasady a nie tworzyć swoje własne.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Nimar
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: Nimar » 30 paź 2018, 10:50

pieta pisze:, tylko żeby prestiż rósł w górę, bo frajda jest wtedy większa. No i wydaje mi się, że łatwiej kliknąć w necie rzut, niż szukać kostki. Byle mieć łatwe narzędzie i nie trzeba już pisać na forum co wypadło.
Dlaczego nie pisać na forum? To jest nasze główne miejsce komunikacji. Dla mnie bezsensem jest używaniu dodatkowych miejsc. No chyba, że byśmy mieli jakąś stronę www która by takie newsy dawała. Lub bot czy coś. W tej chwili mamy już forum, mamy discorda, grupę na fb, grupę na steam.... Jak ktoś kto nie śledzi uważnie forum ma się połapać w tym wszystkim ?
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Pieta
trener

Post autor: Pieta » 30 paź 2018, 11:04

No ja rozumiem, że byłoby to dodatkowe narzędzie dla admina, ale on i tak już bierze dodatkową pracę w postaci adminowania meczu. Mnie to by już przerażało. Na forum i tak nie trzeba pisać o wyniku rzutu na MVP, bo wystarczy że będzie w grze. Tylko skąd? Jak ktoś będzie ciekaw, to wejdzie w nowe miejsce i sprawdzi log rzutu.
Steam, BB2: Pieta
Grupa Steam: Blood Bowl Polska

Awatar użytkownika
Grab
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: Grab » 30 paź 2018, 11:37

a to nie jest także admin po rzucie nie musi podawac wyniku bo i tak mvp będzie widać w grze?
steam: grabpl
grałem Orkami zanim stało się to modne

Awatar użytkownika
R2-D2
trener

Post autor: R2-D2 » 30 paź 2018, 11:49

+1 dla stornki z kostkami od Piety, to tylko jedno kliknięcie więcej w przeglądarce a rzuty są na miejscu wszystko jak na dłoni, aż tak sie nie narobimy żeby to sprawdzić ! Gdyby ktoś miał wątpliwości to też może łatwo sprawdzić i podlinkować na forum :D Z grup na FB i Steam i tak malo kto korzysta ;D
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Profil Steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198041777240/

Profil BB2: m6k3

Profil FUMBBL: m6k3

Lizardowy Chellange
Game 12/30
FUMBBL: Green Pythons Horyniec 2-2-3
TURNIEJE: 3-0-2

Awatar użytkownika
doktorfff
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:
Kontakt:

Post autor: doktorfff » 30 paź 2018, 12:30

Jak dla mnie stronka jest ok. Wystarczy wpisać numer zawodnika z danej drużyny po co pisać kim on jest na boisku?
Taka sprawa nie powinien dostać w tym teście MVP 14? tak jak to na tej stronce opisałem :idea:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Steam : doktorfff; konto steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198318843406/
Nuffle mnie nienawidzi
:evil: :evil: :evil:

Awatar użytkownika
Vincent
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: Vincent » 30 paź 2018, 12:40

Powinien, Smollar się pomylił zapewne, bo przy takim czymś powinien zrobić #d6 po prostu, ale każdy wie o co chodzi :)
Steam: vin_88
BB2: VincentPL

"...you know, if the worst thing that happens to you is you roll a bunch of 1s and your computer pixels die, then you should consider it a damn good day."

Awatar użytkownika
Vincent
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: Vincent » 30 paź 2018, 12:44

Ja się zgadzam z Pietą. Skoro admini i tak by mieli adminować mecze, to zajrzenie na stronke do rzucania kostkami nie jest już wielkim dodatkiem. Adminować meczy nie trzeba co wieczór. Można zrobić to za jednym posiedzeniem na koniec kolejki. Po prostu Nimar jasny podział obowiązków trzeba będzie wprowadzić. Inny moderator do adminowania innej dywizji i tyle.
Rozumiem, że Ciebie to przeraża, bo Ty często odpalasz i ogarniasz wszystkie dywizje, więc wtedy to jest troche roboty. Ale jak powiesz że Ty ogarniasz tylko Dywizje A, a do pozostałych nie zaglądasz, to myślę że byłoby ok.
Ludzie mogą pisać swoje typy na MVP tu na forum - w podsumowaniu meczu - inna sprawa, że część osób nawet tego nie robi (nie pisze nawet że rozegrali mecz). Ale jeśli na koniec kolejki ktoś nie zamieści swoich typów, to MVP zostawiamy po staremu, jak ktoś zamieści, to admin może tylko na tej stronce pisać "Rzucam dla XXXXX" "#d3" i koniec. A to już do gracza należy obowiązek żeby w podsumowaniu wpisać jakich 3 graczy nominował.

Tylko trzeba przyjąć założenie, że każdy to zrobi czcionką pogrubioną pokolorowaną na czerwono, żeby admin od razu widział, a nie żeby się wczytywał w każdy post.

"...you know, if the worst thing that happens to you is you roll a bunch of 1s and your computer pixels die, then you should consider it a damn good day."

Awatar użytkownika
Smollar
trener

Post autor: Smollar » 30 paź 2018, 12:46

Tak, moja pomyłka, gdyż rozważałem klasyczne d6 analogowe, ale rollowałem już d3 ;)
Ale stronka ok.
Pieta, m6k3, Vincent
+1
Ligowy i turniejowy bilans Necro 2019: 25/6/17
BB2 i FUMBBL: Smollar73 | steam: smollar http://steamcommunity.com/profiles/76561197990213398/

Obrazek
Gamonie mieszają kostkami w kuflu z piwem.

Awatar użytkownika
Vincent
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: Vincent » 30 paź 2018, 12:54

Hm.. zostawianie MVP po staremu też jest złe :( bo jak ktoś zobaczy że jemu MVP wypadł na zawodniku którego chce, to już nie poda swoich 3 typów żeby nie zmieniać MVP... tak źle i tak niedobrze :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl II”