BloodBowl II ??

Rozmowy ogólne o Blood Bowl II
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nimar
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Re: BloodBowl II ??

Post autor: Nimar » 17 mar 2017, 09:12

Dokładnie jak Rotti mówi. Jak dodadzą to co mówili w legendary to będzie kosmos. Jedyna rzecz jakiej mi jeszcze brakuje i nikt o ty m nie mówił to to, że zawodnicy nie zmieniają wyglądu podczas lvelowania
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Vincent
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: Vincent » 17 mar 2017, 17:40

W BB1 to chyba było prawda? Dziwne że taki fajny feature wyrzucili.

Mi z BB2016 brakuje tak naprawdę tylko i wyłącznie MVP dla jednego z trzech zawodników. Reszta może zostać jak jest.

Natomiast z samego Legendary Edition to na zatwierdzanie całego meczu przez admina (w tym kto ile TD, jakie kontuzje i wszystko wszystko) jestem napalony jak szczerbaty na suchary. W końcu idealne połączenie gry tabletop z online.
Steam: vin_88
BB2: VincentPL

"...you know, if the worst thing that happens to you is you roll a bunch of 1s and your computer pixels die, then you should consider it a damn good day."

Awatar użytkownika
rotti
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: rotti » 17 mar 2017, 21:21

Ej, a tobie Vincent tak ta gra crashuje, że to adminowanie ma takie znaczenie? Bo mi się nie wykrzaczyła ani razu :shock:

swoją drogą - stabilność gry i opcja powrotu to najlepsza (a najwyraźniej już zapomniana) zmiana w stosunku do BB1
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Vincent
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: Vincent » 17 mar 2017, 22:35

Nie crashuje, jak pisałem, na adminowaniu mi zalezy zeby łączyć w lidze gre tabletop z gra online. Mam grupe znajomych, czesc osob sie zna, czesc osob sie nie zna/mieszkaja dalej od siebie.

Gramy sobie mala lige online, ale wiekszy bylby fun z gry tabletop. Wiec jak ta opcja sie pojawi, to osoby mieszkajace blizej beda chetniej graly w planszowke majac wspolny mecz w ramach kolejki, a osoby mieszkajace dalej od siebie beda graly online.

Bo 80% osob u mnie duzo chetniej graloby w planszowke, ale nie ma az tyle czasu i takich mozliwosci zeby cala lige rozegrac planszowkowa.

Do tego bedzie mozna jakies nagrody dawac. Bo teraz w BB2 mozna tylko bilet do innego turnieju wygrac w lidze albo cyjany.. a ja bym chcial jakby zwyciezca ligi dostal dodatkowe 1 lub 2 MVP przykladowo. Dzieki adminowaniu meczy bedzie mozna latwiej takie elementy wprowadzic.
Steam: vin_88
BB2: VincentPL

"...you know, if the worst thing that happens to you is you roll a bunch of 1s and your computer pixels die, then you should consider it a damn good day."

Awatar użytkownika
rotti
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: rotti » 17 mar 2017, 23:43

Heh. O tych nagrodach w MVP nawet nie pomyślałem. Ciekawe.
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Slimaq
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: Slimaq » 17 mar 2017, 23:55

Jak zapowiadane zmiany pojawią się w legenday edition to wypiję 2 perły na hejnał na następnym turnieju po którym to nastąpi - czytaj nie takie rzeczy cyanide obiecywało - jak niewierny Tomasz zobaczę to uwierzę.
Steam: lorgoth
Fumbbl: slimaq

Awatar użytkownika
Sir Mewash
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: Sir Mewash » 26 cze 2017, 20:48

Na steamie jest promocja gra taniej o 66%, zestaw wszystkich ras o 61% i 2 ostatnie rasy pojedynczo o 15% a Nurgle za 33% taniej
http://store.steampowered.com/app/236690/Blood_Bowl_2/
Exitus acta probat!
steam: milosz.dziembowski
PLBB2: Wegetarianie
FUMBBL: SirMewash

Awatar użytkownika
Smollar
trener

Post autor: Smollar » 26 cze 2017, 21:21

Sir Mewash pisze:Na steamie jest promocja gra taniej o 66%, zestaw wszystkich ras o 61% i 2 ostatnie rasy pojedynczo o 15% a Nurgle za 33% taniej
http://store.steampowered.com/app/236690/Blood_Bowl_2/

Hehe, na dzień ojca od córek dostałem w piątek właśnie z tej promocji letniej brakujące mi 4 rasy :lol:
Gamonie mieszają kostkami w kuflu z piwem.

steam: smollar http://steamcommunity.com/profiles/76561197990213398/
BB2 i FUMBBL: Smollar73

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl II”