Bowlsat Edycja 3 Półfinały

Puchar w którym każdemu losuje się drużynę
Awatar użytkownika
2GUTTA
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Re: Bowlsat Edycja 3 Półfinały

Post autor: 2GUTTA » 10 mar 2018, 23:32

Rotti, u, kiedy gracie drugi mecz? Nie pospieszam, chetnie odetchne, ale pytam z ciekawosci:)

Awatar użytkownika
rotti
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: rotti » 10 mar 2018, 23:50

W środę o 21, może? unicorn?
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

unicorn
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: unicorn » 11 mar 2018, 11:02

rotti pisze:
10 mar 2018, 23:50
W środę o 21, może? unicorn?
Może być środa 21
Steam: unicorn_az

Awatar użytkownika
doktorfff
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:
Kontakt:

Post autor: doktorfff » 12 mar 2018, 13:07

Inkq pisze:
09 mar 2018, 22:10
Wierz mi ze jak marzylem o finale z Toba Rotti :D

Niestety 2GUTTA odrobil lekcje po przegranym meczu grupowym i ogral mnie dwa razy w polfinale :x

PS. Teraz trzymam kciuki za unicorna :twisted:
Hell'o
Przesadzone ma te elfy, tych dwóch ze zwinnością 5 robi co chce i gdzie chce. Brałem awanse na skinkach diving tackle żeby im utrudnić życie, a oni nie dość ze unikali to nie działa ta umiejka jak skaczą :(. Dowiedziałem się o tym dopiero podczas meczu - w opisie zwinności nie ma nic w tym temacie :evil:
Steam : doktorfff; konto steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198318843406/
Nuffle mnie nienawidzi
:evil: :evil: :evil:

Awatar użytkownika
Pieta
trener

Post autor: Pieta » 12 mar 2018, 14:44

Trzeba było brać macki. Diving tackle to rzucanie się pod nogi :D
Steam, BB2: Pieta
Grupa Steam: Blood Bowl Polska

Awatar użytkownika
rotti
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: rotti » 15 mar 2018, 13:20

Po ciężkim jak ołów boju z nekromantami unicorna, udało się cudem zdobyć złotego gola w dogrywce! Tym samym Kislev (szok!) - nie przegrawszy ani jednego meczu - wchodzi do finału!

Mecz obfitował w zwroty akcji. U przeciwnika potężnym zagrożeniem był Wilhelm Chaney - ale w pierwszej połowie udało się mu szybko wbić dzwona na całe 8 tur i powstrzymać pośrednio dzięki temu rajd nekromantów (bez td).

W drugiej połowie najpierw szybko pobiegłem przyłożyć, by nie prowokować czarodzieja przeciwnika.

Następnie była kontra - przeciwnik miał chyba 7 tur (cofnęło licznik). Piłka co chwila była w klatce, to znowu na ziemi (po udanych 1-kostkowych skokach i masie POW-ów). Niestety przejąć się jej nie udało i nekrosy zrobiły swoje przyłożenie.

Nadeszła dogrywka... Wyglądało to dla mojej ekipy fatalnie. Wprawdzie mecz był niemal bezkrwawy i oba składy były pełne, jednak ja miałem 0 RR (a to kislev boli), a unicorn 1 RR + CZARODZIEJ (!!!) + BRIBE. Uratować mogło mnie tylko wylosowanie ofensywy.

I tak się stało! Wprawdzie entuzjazm na wstępie ostudził Kamień rzucony w miśka, jednak catcher złapał piłkę w locie przy wykopie i sprawnie przekazał ją sprawniejszemu koledze, który chwilę później - w jako takiej obstawie znalazł się gdzieś w 1/3 głębokości połowy przeciwnika.

I tu niestety czarodziej przypomniał sobie, że mu zapłacili - pieprznął fireballem, który wywalił i ball carriera i jednego członka jego obstawy, co pozwoliło na podniesienie piłeczki wilkołakiem. Na szczęście nie dało stabilnej klatki, więc znowu wskok - 1kostka - POW! Piłka cudem wpada w moje ręce. Za chwilę gong w ryj od wilkołaka i piłka znowu leży! serducho wali jak szalone, bo za chwilę to skończy się złotym golem...

Ale wtedy misiek ogarnął temat - wilkołak przez frenzy stał tuż przy nim, więc ten popchnął go na piłkę i ta znalazła się na wolnym polu. Potem 1 catcher podnosi, rzuca do kolegi (kolega w strefie Chaneya - ale jak wiadomo catcherą 1 strefa jest nie straszna :) (diving catch) ). Już po chwili kolega spierdala w te pędy w stronę linii przyłożenia przeciwnika, a Nuffle w swoim roztargnieniu daje mi masę dalszych rzutów na 3+, co pozwala zbudować nawet delikatny screen. Chaney zaś zostaje spętany przez diving-tacklera.

Ostatnie sekundy meczu wyglądały tak: przeciwnik nie odnotował, że jego upiór może pobiec wzdłuż linii przyłożenia, zrobić zwykły dodge 3+ omijając screena, 2 x GFI i bić ball carriera na 2 kościach. Spisał już wówczas mecz na straty i jedyne co zrobił to podbiegł uwolnionym z blitza kolegi - Channeyem do mojego ball carriera, by go tacklować... Ale dla ziomka ze zręcznością 4 i dodgem, była to raczej tylko formalność ;)

Obrazek

Awatar użytkownika
2GUTTA
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: 2GUTTA » 15 mar 2018, 14:45

no to mozna zalozyc ladny temat ze screenshotami naszych druzyn i zawodnikow i bedzie miejsce do umawiania sie i dyskusji, a moze kogos namowimy zeby komentowal !

Awatar użytkownika
Pieta
trener

Post autor: Pieta » 15 mar 2018, 14:53

To trzeba kogoś kto umie udostępnić na żywo z komentarzem. Ja nie wiem czy mój komp dałby radę. Bo jak włączam grę, to wyłączam przeglądarkę zazwyczaj :)
Steam, BB2: Pieta
Grupa Steam: Blood Bowl Polska

Awatar użytkownika
rotti
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: rotti » 15 mar 2018, 15:01

CC i Horn już coś kombinują - w efekcie komentarz zostaje przy PEPEszach :D

-> jak i w zeszłym roku -> inna PEPEsza w finale, a brać komentuje :lol:

Obrazek

Awatar użytkownika
Crazy_Cow
trener

Post autor: Crazy_Cow » 15 mar 2018, 18:09

Mój komp na spokojnie pociągnie transmisje grę a sam przy okazji będę lupac w wiedźmina ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „BOWLSAT 2”