Transfery

Grupa chłopców konsolowców
Awatar użytkownika
rooted
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Re: Transfery

Post autor: rooted » 16 cze 2018, 14:00

Panowie,

Liga transferowa założona - analogicznie jak w poprzednich przypadkach, są to oddzielne rozgrywki żeby nie trzeba było pauzować bieżących rozgrywek farmowych.
Liga nazywa się LigaChybionychTransferow5. W tejże lidze są jedne tylko rozgrywki do których można dołączyć - wysyłacie prośbę o ticketa i ja go Wam przyznaje. Technikalia odnośnie samych transferów w późniejszym terminie.

Krok pierwszy to oczywiście zasygnalizowanie kto i jakie transfery planuje przeprowadzać. Do tego służy wątek założony przez Gomeza.

Pozdrawiam
Michał
Ponownie zidentyfikowana jednostka chorobowa: faulus marudas infinitus - jak trener nadmiernie narzeka na kości, że jedynki i czaszki wypadają, to ja fauluje jego zawodników. Do 17-tej tury włącznie. Nie mogę się powstrzymać, to silniejsze ode mnie...

Mentos
liniowy

Post autor: Mentos » 17 cze 2018, 11:46

Kiedy będzie znany limit TV dla nowych drużyn w EL. O tego uzależniam, czy w ogóle będą transfery, a jeżeli tak, to jak wysokie.

Awatar użytkownika
GomezM80
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: GomezM80 » 07 lis 2018, 19:09

Już na dniach będziemy się emocjonować pierwszymi ćwierćfinałami Elite League co oznacza, że koniec sezonu zbliża się wielkimi krokami. W związku z powyższym przypominam, że jeżeli macie zaoszczędzoną w skarbcach swoich drużyn gotówkę i chcecie ją wykorzystać na transfery przed nadchodzącym sezonem, to niedługo będzie własnie najlepszy moment ku temu. Odnośnie zasad rządzących rynkiem transferowym, polecam zapoznać się z właściwym rozdziałem regulaminu. Jak już wiemy co i jak, to w utworzonym dziś przeze mnie wątku dotyczącym transferów przed VII sezonem umieszczamy informacje o planowanym transferze. Wzór takiej informacji jest taki sam jak w zeszłym sezonie. Bądźcie gotowi, bo nowy sezon wystartuje w połowie grudnia i czasu znów nie będzie aż tak wiele na dopięcie formalności transferowych.
PS: informacje o rozegranych meczach międzysezonowych (drużyny, które nie awansowały do play-off [dopuszczalny jeden]) proszę kierować do Paradossiego, żeby mógł od razu zaznaczyć a arkuszu.

Awatar użytkownika
rooted
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: rooted » 13 lis 2018, 20:21

Panowie,

Transfery – liga transferowa nazywa się LigaChybionychTransferów. Tam przeprowadzamy transfery po zgłoszeniu w wątku na forum założonym przez Gomeza.
W tejże lidze są jedne tylko rozgrywki do których można dołączyć - wysyłacie prośbę o ticketa i ja go Wam przyznaje. Od strony technicznej proces będzie wyglądał tak, jak w poprzednich sezonach:

- po zadeklarowaniu chęci na przeprowadzenie transferów, drużyny z których będą robione transfery dostaną tickety do Ligi transferowej zgodnie z powyższym. Oddzielna liga jest po to, żeby nie mieszać na farmie (wymaga to otwarcia okienka transferowego i powoduje trochę komplikacji.

- W tej lidze założone będą też drużyny "techniczne" - puste, kontrolowane przeze mnie drużyny tej samej rasy co transfer.

- Po przyjęciu ticketa, wystawiacie zawodnika przeznaczonego do transferu na rynek transferowy. Opcja jest dostępna w menu zawodnika. Cena powinna być ceną rynkową tzn. odpowiadać poziomowi TV zawodnika.

- drużyna techniczna składa propozycję transferu. Należy ją przyjąć.

- kolejny krok to usunięcie drużyny z której jest robiony transfer z ligi i dodanie drużyny do której ma zostać przeprowadzony transfer (tzn. drużynę ligową). Drużyna ligowa musi mieć wystarczające środki na transfer i miejsce aby zawodnika kupić.

- drużyna techniczna wystawia zawodnika na sprzedaż. Drużyna ligowa kupuje - przebiega to tak jak zakup świeżego zawodnika, natomiast zamiast kupować "świeżaka", przeglądacie zawodników dostępnych na rynku transferowym.

- drużyna techniczna akceptuje transfer po tej samej cenie, po jakiej nastąpił zakup.

- usuwam drużynę ligową z Ligi Transferowej i jest ona gotowa do kolejnego sezonu.

Powyższe kroki najlepiej zrealizować jak obaj (trener transferujący i ja) jesteśmy online - zajmuje to wtedy ok 5 min.
Ponownie zidentyfikowana jednostka chorobowa: faulus marudas infinitus - jak trener nadmiernie narzeka na kości, że jedynki i czaszki wypadają, to ja fauluje jego zawodników. Do 17-tej tury włącznie. Nie mogę się powstrzymać, to silniejsze ode mnie...

Awatar użytkownika
leon
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: leon » 14 lis 2018, 12:38

jak bedzie kasa to moze wreszcie sciagne kosiarke z druzyny na farmie. ale pewnie jak zwykle nie bedzie. a z nia to musialbym ze 2 zawodnikow wywalic. teraz w kazdym meczu boje sie o awanse moich zawodnikow bo zaraz nie bede w stanie miec 11 w skladzie

Mentos
liniowy

Post autor: Mentos » 17 lis 2018, 22:15

Jeśli dojdziesz do finału postaram się Ci pomóc z tym problemem z nadkompletem zawodników.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl 2 na PS 4”