[Kraków] Hammer Bowl II

Szukasz graczy w swoim mieście? chcesz dołączyć do istniejącej ligi? Zajrzyj tutaj.
Jaskier
trener

Re: [Kraków] Hammer Bowl II

Post autor: Jaskier » 26 kwie 2018, 07:31

Będzie miał ktoś skinka pomalowanego pożyczyć?
2018r 21/10/9
Markotne Jaszczury(Lizaki)25/12/10
Wins:
SnowballCupTarnów(Liz)
HammerBowl Kraków(Liz)
Bowlnanza(team)(Liz)
Tarninówka(Liz)
"Size matters not. Look at me. Judge me by my size. Do you?" - Yoda

Awatar użytkownika
reszka
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: reszka » 27 kwie 2018, 20:09

Jestem w Krakowie z rodzinka, ale na turniej nie dojadę. Miałem wyrwany ząb i jedyne o czym marzę to dojechać do domu i sie zregenerować a jak skończymy o 20 to zejdę a nie dojadę. Sorka za zamieszanie że mną.
Nawet jak Deadline zorganizuje turniej, to i tak wygrają go Gamonie

Awatar użytkownika
Kotlet
trener

Post autor: Kotlet » 27 kwie 2018, 23:09

reszka pisze:
27 kwie 2018, 20:09
Jestem w Krakowie z rodzinka, ale na turniej nie dojadę. Miałem wyrwany ząb i jedyne o czym marzę to dojechać do domu i sie zregenerować a jak skończymy o 20 to zejdę a nie dojadę. Sorka za zamieszanie że mną.
Ok, rozumiem i dzięki za info. Wracaj szybko do zdrowia!
steam: jeszcze.trochee
fumbbl: kotlet_kazanski
PO2017 Starych Kebabów Się Nie Przesadza (necro) 2/2/1
Rover: Kotlet, ogarnij się, bo to jest już nieprzyzwoite!

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Kontakt:

Post autor: Shawass » 29 kwie 2018, 14:37

Dzięki Kotlet za zorganizowanie turnieju, dobra robota :D Miejscówka super! Tanie alko, dobre tosty i chłodno, na dodatek 10 minut od dworca PKP, #uwielbiam. Gratulacje zwycięzcy (pozostawię Kotletowi podsumowanie wyników ;) ) i wszystkim uczestnikom.

Moje podsumowanie gier:

Runda 1 - vs Jaskier (Lizardmen)

W sumie challenge, Jaskier uznał że chce mnie bić, ja miałem z nim dobry a wyrównany mecz na PO więc uznałem że dam radę....nawet bez Tackli :D Bo tak, podjąłem decyzję żeby nie brać Tackle (rozpiska poniżej). Jaskier miał vanillowe lizaki, ale rzuty miał ok w porównaniu do moich obsysających :D Przyznam że popełniłem sporo pomyłek w gniewie i wiele rzeczy było spowodowane "nadrabianiem" po nieudanych akcjach....ALE rzuty miałem TAK ZŁE! Trudno, dobry gracz by to przewidział i nie przyjmowałby challenge'a ;)

Shawass 0:2 Jaskier

Runda 2 - vs Bogu (Chaos Dwarves)

Mecz mi się podobał, dobrze było poznać człowieka z forum którego nie miałem wcześniej okazji poznać poza forum. Rzuty szły mi lepiej, nie dominowałem jakoś niesamowicie i....szczerze mówiąc nie pamiętam do końca całego meczu, wódka już w tym momencie się lała srogo (punkty dla Simona i Stokczana, nie ma z Wami nudy :D ), jednak ostatecznie udało się wyciągnąć win....i serio przepraszam Bogu, ale nie pamiętam wyniku :D

Shawass 1?:0? Bogu

Runda 3 - vs Opos (Humans)

Tu już byłem w stanie średnio dobrym, plus nie zdążyliśmy rozegrać pełnego meczu niestety :( W pierwszej połowie udało się wbić 1:1 a drugą połowę zacząć Blitzem dla mnie! Miałem chwilowo nerwówkę z powodu źle przesuwanych znaczników tur, Opos starał się mnie uspokoić, ja tłumaczyłem że to nie tak powinno wyglądać....już chyba nie piłem w tej rundzie wódżitsu, ale nie było dobrze. Tak czy siak ostatecznie przeciągnęliśmy nieco czas ale udało mi się przyłożyć jeszcze jedno TD. Przyznam że Opos mógł jeszcze wyrównać, ale no trzeba będzie praktykować na przyszłość zegar szachowy....i wstrzemięźliwość :oops:

Shawass 2:1 Opos

Ostatecznie 4 miejsce z nikąd! :o Dzięki jeszcze raz za turniej! :) I rozpiska poniżej:

4x Tomb Guardian (2x Break Tackle, 2x Guard)
2x Blitz-Ra (1x Leader)
2x Thro-Ra (2x Block)
6x Skeleton (1x Kick)
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2018, 16:12 przez Shawass, łącznie zmieniany 1 raz.
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
--------------------
Steam & FUMBBL: Shawass
--------------------
2018: GKS Sztywni Oleszyce
2019: GKS Zgnilce Zaczernie - 1/1/2

Jaskier
trener

Post autor: Jaskier » 29 kwie 2018, 15:43

Opos pisze:
25 kwie 2018, 15:36
Kurde, zapowiadałem się jeszcze na Tarnowskim Rampage Cup, że przyjadę, a zapomniałem się zgłosić :oops: :oops: :oops:
Oczywiście będę, rozpiska poszła, wybaczcie gapiostwo :oops: :oops: :oops:
Na SNOWBALL CUP!!!
Rampage Cup był w lipcu 17' :lol: :lol: :lol:
2018r 21/10/9
Wins:
SnowballCupTarnów(Liz)
HammerBowl Kraków(Liz)
Bowlnanza(team)(Liz)
Tarninówka(Liz)

Jaskier
trener

Post autor: Jaskier » 29 kwie 2018, 15:45

Shawass pisze:
29 kwie 2018, 14:37
Dzięki Kotlet za zorganizowanie turnieju, dobra robota :D Miejscówka super! Tanie alko, dobre tosty i chłodno, na dodatek 10 minut od dworca PKP, #uwielbiam. Gratulacje zwycięzcy (pozostawię Kotletowi podsumowanie wyników ;) ) i wszystkim uczestnikom.

Moje podsumowanie gier:

Runda 1 - vs Jaskier (Lizardmen)

W sumie challenge, Jaskier uznał że chce mnie bić, ja miałem z nim dobry a wyrównany mecz na PO więc uznałem że dam radę....nawet bez Tackli :D Bo tak, podjąłem decyzję żeby nie brać Tackle (rozpiska poniżej). Jaskier miał vanillowe lizaki, ale rzuty miał ok w porównaniu do moich obsysających :D Przyznam że popełniłem sporo pomyłek w gniewie i wiele rzeczy było spowodowane "nadrabianiem" po nieudanych akcjach....ALE rzuty miałem TAK ZŁE! Trudno, dobry gracz by to przewidział i nie przyjmowałby challenge'a ;)

challange poszedł bo chciałem Shawass zagrać z tobą, a nie koniecznie przeciwko twoim Khemri...

i rzuty miałeś po prostu dramatyczne
2018r 21/10/9
Wins:
SnowballCupTarnów(Liz)
HammerBowl Kraków(Liz)
Bowlnanza(team)(Liz)
Tarninówka(Liz)

Awatar użytkownika
Bogu
rezerwowy

Post autor: Bogu » 29 kwie 2018, 18:25

Też sobie skrobnę co pamiętam, a pamiętam to już tak sobie mimo, że trzymałem pion.

Moja rozpa:
2x Bull Centaur z Blockiem
6x Blocker z trzema Guardami
5x Hobgoblin, jeden z Sure Handsami
3 Rerolle
1 Fan Factor

Pierwsza gra:
Kapitan Stokczan na DE:
2x Witch Elf (1 z Wrestle, 2ga z Blockeim), 4x Blitzer (2x Blodger, i 1 zbodaj Tackle), 2x Runner (jeden z Leaderem) i 4x Liniowi + apo

Dark Elfy to nie jest jakiś tragiczny pairing. Miałem +1 fame, i przyjmowałem. Na kickoffie dostaliśmy po kamieniu, Bezimienny lineman przeciwnika został ogłuszony w samym środku jego połowy, a ja permanentnie straciłem Blockera z Guardem. Także już muszę rzezbić mimo, że nie zdążyłem nawet się ruszyć. W drugiej turze zużywam 2 przerzuty, bo rzucam 2 czachy i jebie jeden z miljona GFI podczas tej gry. Przez mniej więcej 3 pierwsze tury staram się napierać przez środek i lewą stronę, ale jestem jeszcze na tyle uważny, żeby pokryć gęsto tacklezonami moją połowę, od 4+ tury kleję już wszystkim ci się da i mam dziury w obronie, mniej więcej wtedy też daję sobie wypchnąć Bull Centaura jak rasowe warzywo. W 6tej turze jestem na połowie adwersarza, a on wydodgowuje od bull centaura i schodzi z drogi mojemu hobosowi. Dzięki temu po zrobieniu 2 GFI, mogę zrobić hand offa hobosem do bull centaura, który musi tylko złapać piłkę i ruszyć do przodu 7 pól, a ja mam jeszcze przerzut. No ale rzucam 1, przerzucone na 2 i potem znów 1. Przeciwnik łatwo zabiera mi piłkę i przenosi się na moją połowę. Raz udało mi się nawet powalić jego ball carriera, a turę póżniej wspaniałomyślnie rywal nie podniósł piłki na 2+ z re rollem. W 8mej mogę liczyć tylko na blitza na 1 kości po 2 GFI, ale na pierwszym się wypierdalam i przeciwnik łatwo przykłada. Drugiej połowy za dobrze tbh nie pamiętam. Na pewno przeciwnik przyłożył po raz drugi, a ja niezdawałem masy GFI. Na koniec miałem małą szansę na wbicie touchdowna, po wznowieniu z przewagą liczebną, ale musiałbym umieć w kostki. Także 0:2.

Druga Gra:
Shawass na Khemri:
4x Tomb Guardian (2x Guard, 2x Break Tackle)
2x Blitzer (1x Leader)
2x Thrower (2x Block)
Ileśtamx Szkielet (1 Kick)

To już jest bardzo niemiłe parowanie (w sensie rasy, sam gracz był spoko :P), ale rozpiska nie jest tak niewygodna dla mnie jak rozpiska Haggisa na 4 Guard mumiach i Diving Tacklu. Wykopywałem i starałem się grać bardzo defensywnie, ale staram się świrować jakieś 1D bloki w mumie. Shawasko dzielnie próbował podnieść piłkę, którą w końcu ujarzmił w 4tej turze. W między czasie ja mu wypycham blitzera z boisko, kogoś tam zabijam, a przeciwnik podobno zakończył swoją passę kilkudziestu niezdanych regenek z rzędu. Ostatecznie siłą mumii pod koniec pierwszej połowy(?) mam na swojej połowie klatkę z piłką i nie mam jak zapobiec touchdownowi, więc zaczynam się bić pozbywając się na szczęście jednej z mumii z Guardem. W drugiej połowie piłka spada z 2 pola od środka boiska, a Shawass dostaje blitz na kick offie, przewraca mi linie ataku i nasyła ciała pod piłkę więc trzeba było rzezbić. Bez skutku. 0:1.

Trzecia gra:
Simon na ludziach:
Tu już dokładnie nie zapisywałem rozstawu skilli i składu. Ale był Ogr także ten.

"Ale jak przegram trzecią grę to się wkurwię" - powiedziałem. Przegrałem trzecia grę i słowa dotrzymałem. O ile 1szą grę mogę usprawiedliwiać jakoś kiepskimi rzutami, a drugą złym parowaniem, to tą grę zwyczajnie zjebałem. W okolicy 3ciej tury robię dziurę w obronie, przez którą przechodzi 2-3 zawodników, więc próbuję skuć im ryj, tworząc jeszcze większe dziury w obronie. Chcąc przyśpieszyć pozbywanie się nadprogramowych zawodników z mojej połowy dokonuje 2 fauli: rzucam 3 i 2, co może oduczy mnie takich zagrywek w przyszłości. Na koniec połowy klatka znowu jest na mojej połowie, ja mam sklejonych prawie wszystkich zawodników i znowu daje sobie wbić touchdowna. Tak jak w poprzednich meczach i tu drugiej połowy nie pamiętam. Wiem, że dostałem drugiego touchdowna. 0:2.

Także moi Bianconeri się nie popisali. Ale nie mogę powiedzieć żebym się przy tym dobrze nie bawił, bo wszyscy przeciwnicy byli mega spoko, i pod koniec turnieju byłem już lekko nieważki, bo dałem się namówić na wódę obok picia piwa. Miejscówka była spoko, nie było duszno ani słono w powietrzu, piwo było tanie i dobre. Na minus tylko metalowe ławki szurające po posadzce wydające makabryczny pisk.
Także liczę na wincyj w przyszłości i dobrze było Was poznać!
Crom śmieje się z Twojej niepomalowanej drużyny.
Fumbbl: Bogu

Awatar użytkownika
Kotlet
trener

Post autor: Kotlet » 29 kwie 2018, 21:23

Dobra, zregenerowałem się już. Chociaż nie było łatwo :lol: .
Po pierwsze chciałbym podziękować wszystkim obecnym na turnieju. Szczególny szacuneczek:
- Shawass i Jaskier za ogarnięcie tematu boisk oraz zastępowanie sędziego kiedy przeżuwałem quesadille odpoczywając na leżaczku :lol:
- Kapitan Stokczan i Simon za to że Łódź zabrała tą imprezę w piękny rejs :lol: . Dziękuje też Simon za pomoc w ogarnięciu tematu po koniec turnieju, mam nadzieje że wszystko jest ok.
- Siermiężny za objazdową drużynę Simian :) To była naprawdę frajda zobaczyć małpy na boisku!
- Sklepowi Vanaheim za przyłożenie łapki do nagród. Chłopaki naprawdę wykazują inicjatywę i polecam głosować na nich portfelem :)

Było grubo i myślę że jak na początki krakowskiej sceny zaczęliśmy z przytupem :lol: !

Nie będę przedłużał, przejdźmy do wyników (szczegółowa tabela https://drive.google.com/file/d/1ixQHzz ... sp=sharing ):

1. Jaskier (liz)
2. Siermiężny (sim)
3. Baltazar (nor)
4. Shawass (khe)
5. Simon (hum)
6. Szymon (hum)
7. Haggis (khe)
8. Kapitan Stokczan (de)
9. Opos (hum)
10. Bogu (chd)
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2018, 22:28 przez Kotlet, łącznie zmieniany 1 raz.
steam: jeszcze.trochee
fumbbl: kotlet_kazanski
PO2017 Starych Kebabów Się Nie Przesadza (necro) 2/2/1
Rover: Kotlet, ogarnij się, bo to jest już nieprzyzwoite!

Awatar użytkownika
Opos
liniowy

Post autor: Opos » 29 kwie 2018, 21:37

Turniej świetny, bez dwóch zdań, miejscówka też "w pytkę" :D Faktycznie, jedyny minus to te potworne ławki :lol: A ludzie z Łodzi są starszni!! Jak to marynarze :lol: Na Boat Bowl wezmę chyba spory zapas środków na wątrobę ;) Wrzucisz fotki z turnieju?
Blood Bowl Tarnów
(HUMAN) Middenheim Crushers: W:5/D:3/L:2
(CHAOS CHOSEN) Kozły Apokalipsy: W:10/D:1/L:11
(HUMAN) Marienburg Buccaneers: W:0/D:1/L:2

Jaskier
trener

Post autor: Jaskier » 29 kwie 2018, 21:49

Kotlet pisze:
29 kwie 2018, 21:23
Dobra, zregenerowałem się już. Chociaż nie było łatwo :lol: .
Po pierwsze chciałbym podziękować wszystkim obecnym na turnieju. Szczególny szacuneczek:
- Shawass i Jaskier za ogarnięcie tematu boisk oraz zastępowanie sędziego kiedy przeżuwałem quesadille odpoczywając na leżaczku :lol:
- Kapitan Stokczan i Simon za to że Łódź zabrała tą imprezę w piękny rejs :lol: . Dziękuje też Simon za pomoc w ogarnięciu tematu po koniec turnieju, mam nadzieje że wszystko jest ok.
- Siermiężny za objazdową drużynę Simian :) To była naprawdę frajda zobaczyć małpy na boisku!
- Sklepowi Vanaheim za przyłożenie łapki do nagród. Chłopaki naprawdę wykazują inicjatywę i polecam głosować na nich portfelem :)

Było grubo i myślę że jak na początki krakowskiej sceny zaczęliśmy z przytupem :lol: !

Nie będę przedłużał, przejdźmy do wyników (szczegółowa tabela https://drive.google.com/file/d/1ixQHzz ... sp=sharing ):

1. Jaskier
2. Siermiężny
3. Baltazar
4. Shawass
5. Simon
6. Szymon
7. Haggis
8. Kapitan Stokczan
9. Opos
10. Bogu
Kotleciku, mógłbym prosić o wyniki poszczególnych spotkań (lub zdjęcia kart trenerów), do rankingu mi trza...

I turniej naprawdę spoko, jak jeszcze kiedyś trzeba ci będzie boisk, to już wiedz że się polecam :mrgreen:
2018r 21/10/9
Wins:
SnowballCupTarnów(Liz)
HammerBowl Kraków(Liz)
Bowlnanza(team)(Liz)
Tarninówka(Liz)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi/Turnieje”