Shawass Iron Man Challenge! 06.05

Blood Bowl w wersji java.
Awatar użytkownika
Shawass
trener
Kontakt:

Re: Shawass Iron Man Challenge! 06.05

Post autor: Shawass » 06 maja 2018, 23:50

Matko, ale pożoga!! Ostatni mecz był masakrą, ale Nuffle nad nią czuwał do samego końca :D Dark Elfy, więc NairoD był czempion godnie Cię reprezentujący ;D Co ciekawe - znalazłem dopiero przeciwnika na Ranked bo w Blackbox były pustki.

Pierwsza połowa przyjmowałem (wogóle widzę że wszyscy duzi gracze tak robili dzisiaj....), klepałem elfy jak zły, faulowałem jeszcze bardziej, czołgałem się w stronę TD i....tak przeciwnik zrobił mi złą rzecz bo tak się ustawił (mega sprytnie!) że musiałem W ŚNIEGU robić unik i 2x GFI. Oczywiście się udało 8-)

Drugą połowę zaczynaliśmy z przewwagą Derekhunta, ale udało mi się ją w pewnym momencie nadrobić. Zatrzymałem go, piłkę odzyskałem i wtedy Wiedźma zaczęła grać dla mnie :D Block - SKULL/BOTH DOWN przerzucona na SKULL/BOTH DOWN. Później wystawiłem na przynętę szkieleta niedaleko linii - PUSH frenzy SKULL/BOTH DOWN! To szkielet wstał tak jak był, patrzy że ona na niego napalona i chce wypchnąć za boisko i babka wstaje, blitz i SKULL/BOTH DOWN :lol: Ja w miedzyczasie nie wiem co robię, idę ballcarierem tak żeby dotykać Blitz-Ra w przerażeniu wierząc że to coś da, to Derekhunt biegnie linemanem na praktycznie odsłoniętego ball carriera. 1 na Unik, bez przerzutu....

I tutaj taki myk - przeciwnik do mnie "a już niczym nie dobiegnę", ja oczywiście postarałem się być jak najdalej i ściągnąć do obrony kogo tylko mogę, ale myślęsobie "no koleś wie co mówi", A TU Wiedźma w końcu dorwała swojego kochasia-szkieleta, wypchła go poza boisko i przytuliła się do ball-carriera robiąc uniki i dwa GFI na 3+. Dzięki Bogu za Blitz-Ra :D 2:0 dla mnie.

Myślałem że przeciwnik jest lamą bo mega dużo myślał (4x przekroczył limit 4 min na turę) ALE wiedział co robi :) Mega mecz na sam koniec.

Ostateczny wynik na dziś - 5/1/2

Nie dobiłem ostatecznie 10 meczy, ale powiem tak - polecam challenge :D 9ty mecz by mnie mocno zmęczył a 10 to może kiedyś ale byłby to hardkor po którym bym pewnie brał dzień wolny.

Dzięki jeszcze raz wszystkim przeciwnikom, zacnie byłoooooo!
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
--------------------
Steam & FUMBBL: Shawass
--------------------
2017: GKS Khornik Lubaczów
2018: GKS Sztywni Oleszyce - 35/18/33

Jaskier
trener

Re: Shawass Iron Man Challenge! 06.05

Post autor: Jaskier » 14 maja 2018, 17:31

Ja muszę kiedyś coś takiego zrobić :lol:
2018r 21/10/9
Markotne Jaszczury(Lizaki)25/12/10