[Łódź] Pingwin Edyszyn vol.2 12.01.2019

Szukasz graczy w swoim mieście? chcesz dołączyć do istniejącej ligi? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Niko
trener

Re: [Łódź] Pingwin Edyszyn vol.2 12.01.2019

Post autor: Niko » 14 sty 2019, 10:16

a i jeszcze jedno, buziaczek dla Juana :D
Deadline WIE że Nuffle to takie czekoladki... :roll:
W klasyfikacji warszawskich klubów Deadline jest przedostatni, Gamonie maja wicemistrza

Obrazek

Awatar użytkownika
Domingo
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: Domingo » 14 sty 2019, 11:19

Dołączam się do pochwał i podziękowań dla organizatorów. @KapitanStokczan, @Eliot i kto tam jeszcze pomagał - świetna robota!

Dziękuję moim przeciwnikom za gry. Bardzo się cieszę, że dwa razy trafiłem na trenerów, z którymi nigdy wcześniej nie grałem (Jeff i Ostry92). Granie elfami bez RR jest ciężkie i czasem ciśnienie mi rosło za bardzo. Chyba wrócę do grania drużynami stunty w bb7s :)
Jedyna rzecz nad którą ubolewam to fakt, że nie pamiętam swoich dwóch ostatnich meczy... :roll: muszę nad tym popracować.

Wielkie dzięki Romkowi za transport i reszcie Gamoniowej ekipy za to, że jesteście.

Gratki dla Simona. Możliwe, że już to mówiłem ale bardzo mi się podoba akcja z tym, że na jednym turnieju siódemek zajmujesz ostatnie miejsce, a na drugim tak zamiatasz :D

Gratki dla Reszki za Stunty Cup.

Wieczorem wrzucę te kilka zdjęć, które udało mi się zrobić.
Deadline robi hand-off do kibiców.
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
teillman
trener

Post autor: teillman » 14 sty 2019, 12:42

Niko pisze:
14 sty 2019, 09:30
I na koniec specjalne podziękowania dla czujnego konduktora PKP który to lepiej ogarniał naszą ekipę niż my sami.

PKP: Panowie, tam dwa wagony dalej śpi wasz kolega i nie da się go dobudzić.
My: Nie to pomyłka my wszyscy jesteśmy tutaj!
PKP: A to nie wasz kolega tam śpi? Taki z długimi włosami stał z wami na peronie.
My: Nie gdzie tam, wszyscy jesteśmy tu i nikogo więcej z nami nie było... a chwila, taki z długimi włosami w czerwonej bluzie?
PKP: No tak, ten.
My: O kurwa!!! Zielu!!!
hahaha
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

Awatar użytkownika
leon
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: leon » 14 sty 2019, 13:41

Tomek Kos pisze:
13 sty 2019, 11:14
Piękne dzięki za fajny turniej. Bardzo mi się podoba idea jednodniowych turniejów BB7 w podwarszawskich miejscowościach (Jelonki, Łódź).
Jelonki ;-)
Tomek Kos pisze:
13 sty 2019, 11:14
Piona!
Aha, propsy dla Leona, który z humorem znosił nadużywany żart o klubie tych, którzy nigdy nie przegrali z Leonem. ;)
bo żart jest dobry i śmieszy

stikman
trener

Post autor: stikman » 14 sty 2019, 15:06

Ogromne dzięki dla @KapitanStokczan i @Eliot i wszystkim zaangażowanym za organizacje turnieju.
Jak mawia mój kolega "w Łodzi się dobrze smrodzi" i zawsze miło mi przyjechać do tego miasta, a na BB to już zupełnie. (a posmrodzimy coś w czerwcu na drużynówce ;) ).

Ogromne podziękowania też dla @ostry92-92 za bezpieczny transport i miłą, wesołą atmosferę w samochodzie. Oczywiście też dzię dla pozostałych towarzyszy podróży @Pegaz i @leon.

Po ostatnim wpierdolu od @leon trochę się od niego nasłuchałem. Coachował mnie mocno, ale miał we wszystkim racje. Dlatego moim celem było bycie w pierwszej połowie graczy i wygranie przynajmniej 2 meczy.
Plan się udało zrealizować z nawiązką i pierwszy raz w mojej 8 letniej, turniejowej karierze (licząc WH40k) udało mi się wejść na podium - to może być nowy, silny argument w wojnach domowych o wyjazd na turniej ;)

Dziękuję moim przeciwnikom za grę:

1. @Niko z goblinami 2:1
Z Niko już parę razy grałem i zawsze gra mi się z nim super. Jest wesoło, gadka się klei, a na boisku nie ma przebacz ;)
Zaczęliśmy od kamienia w mojego berzerkera i KO. Niko przyłożył w swojej 5 turze. Ja wystrzelilem dzide i do przodu i udało mi się przyłożyć w ostatniej turze. Drugą połowę zacząłem ja i kibice znów rzucili kamieniem. Tym razem w łeb dostał troll i wylądował na KO. Wcześniej Niko stracił pilarza, więc miałem ułatwione zadanie 7 moich na 6 jego, a on miał tylko Poggera i Trolla, reszta liniowych. Szedłem powoli w klatce. Przedostałem się pod jego pole przyłożenia stallowałem 2 tury i w 6 przyłożylem. Niko próbował rzucić goblinem w swojej turze (zapomniałem, że może), ale kości mu na to nie pozwoliły już przy podnoszeniu piłki.

2. @Eliot z pro elfami 1:1
Pierwszy mecz z Eliotem było bardzo miło, w pewnym momencie Eliot nawet proponował, żebym rzucał jego kośćmi :)
Zaczął Eliot i w drugiej turze zdjął mi już 2go zawodnika. 5 do 7 słaba opcja przy obronie przed elfami. Dodatkowo ja w swoje 2 pierwsze tury rzuciłem 2 razy 2 czachy na bloku ;) Eliot czaiły się blisko mojej strefy przyłożenia, ale chciał zrobić zadanie z kartek "Long Bombe" i w 4 turze upuścił piłkę. Udało mi się ją przejąć i przyłożyłem pod koniec połowy. Druga połowa to mój drive i po 6 zawodników na boisku oraz piłka do podniesienia w rogu boiska - serce mi waliło jak ją podnosiłem. Poklepaliśmy się na środku i wyrwałem się runnerem. Nie miałem klarownej sytuacji, ale mogłoby już nie być czasu na przyłożenie. Żeby miał do mnie dalej zrobiłem 2 gfi i na 2gim się wyjebałem. Eliot luźno podniósł piłkę i przyłożył pod koniec gry.

3. @MarkusNord z high elfami 2:1
Jak już Markus wspominał graliśmy ze sobą na PO2016, więc kawał czasu temu. Tym bardziej miło było mi spotkać się z nim znowu po drugiej stornie stołu. No i dodatkowo chciałem pokazać mu, że do Dornbiru nie jedzie w jego ekipie jakiś zwykły frag ;)
Pozwoliłem Markusowi zacząć. Przyłożył dosyć szybko chyba w 2 albo 3 turze. Mialem czas na przyłożenie. Zbudowałem klatkę i jechałem do przodu. Przyłożyłem jakoś w 5 turze. Markusowi została tylko 1 tura i bardzo dobrze, bo ja wszedłem na boisku 3 zawodnikami - rzuciłem 4 jedynki pod rząd na Sweltering Heat. 2 połowa ja odbieram i zaczynam w 7, a Markus w 5, bo 2 elfów się zapociła. Będąc w przewadze powolutku szedłem do przodu, co nie oznacza, że sam się nie zmęczyłem od liczenia ile on ma ruchu i czy mnie czymś nie zaskoczy. Markus musiał działać, więc co raz cześciej dodgeował, a co za tym idzie niestety wypadały 1ki. Przyłożyłem w 5 turze.

4. @Tomek Kos ze scavenami 1:0
Z Tomkiem grałem w zeszłym roku w lidze, ale tam niemiłosiernie pękały mu pancerze. Wiedziałem jaka jest sytuacja w tabeli i jak doświadczonym graczem jest Tomek, więc zakładałem baaaardzo ciężki i cichy mecz :)
Pozwoliłem mu zacząć, padał deszcz. Biliśmy się po ryjach, ale pancerze nie pękały nic, a nic. Było jasne, że kto przebije może wygrać te połowę. Międzyczasie jeszcze pobiegłem za gutkiem i próbowałem go zabić :) W końcu koło mojej 4 tury udało mi się wbić KO i co raz bardziej naciskałem. Tomek próbował podawać gutkiem do wolnego zawodnika i zdobyć przyłożenie, ale któryś z rzutów mu nie wyszedł. Zastawiłem piłkę i dograliśmy do końca połowy. Druga połowa ja przyjmuję i mozolnie prę do przodu. Tomek próbował mnie zatrzymać, ale uniki mu nie wychodziły. Przyłożyłem pod koniec meczu.
Obok nas grał Simon, który pod koniec meczu powiedział "2 kalkulatory grają ze sobą" :)

5. @marek ze scavenami 1:1
Pierwszy mecz z Markiem. Zaskoczyła mnie rozpiska - brak gutków za to pojawił się Rat Ogr. Walka o podium, ale nie była to walka na noże. Co ciekawe Marek miał nade mną 1 punkt przewagi, więc goły remis nic mi nie dawał. Musiałem zrobić przynajmniej remis z dodatkowymi punktami z tabelki.
Marek oddał mi rozpoczęcie co mi się nie podobało. Połasiłem się na blitza i zapomniałem, że Rat Ogr ma frenzy :/ - wypchnięty berzerk. Potem ten Rat Ogr rzeczywiście mi trochę przeszkadzał w pierwszych 3 turach i nie wiedziałem jak przejść linie Marka, bo pancerze nie pękały. Mogło być grubo, bo rzucilem 2 czachy, ale pro pozwoliło mi przerzucić. Jakoś koło 4 tury biegłem po przyłożenie, ale Marek powalił mi runnera na stunn - piłka wpadła w strefę touchdownu. W 5 próbowałem blitzować, żeby robić unik i podnosić (miałem reroll), ale nie wyszło. Marek piłkę zabrał, żeby wypadla mu z rok w trakcie podania. W 6 turze poprzesuwałem jego zawodników piłka wybouncowała. Podniosłem ją na 4+, zrobiłem unik na 3+ ( z rerollem), gfi, podałem na 3+ do runnera w touchdown zonie i nie złapałem :( Drugą połowę zaczął Marek. Broniłem się jak mogłem, ale przeszedł i na 2 gfi zdobył przyłożenie. Miałem 3 tury. Dostałem touchback, pobiegłem na maksa i zrobiłem klatkę. Marek próbował się zastawić. Zrobiłem 2 bloki z frenzy, 1 blok na jednej kości (kontuzjowałem szczura) i pobiegłem runnerem na 1 gfi (miałem jeszcze reroll). Gdyby Marek nie blokował Minotaurem musiałbym jeszcze robić unik na 3+.
Dzięki kontuzji i 2 czachom dostałem punkty potrzebne do wyprzedzenia Marka.

Muszę przyznać, że podczas 5 meczu bylem już całkiem wymęczony i czacha dymiła zapominałem czasami o najprostszych rzeczach dobrze, że Marek mnie pilnował.

Jeszcze raz dzięki za super turniej!

Awatar użytkownika
Smollar
trener

Post autor: Smollar » 14 sty 2019, 17:38

Ja nie będę się rozpisywał, poprzednicy już mnie wyręczyli - wiadomo że było zajebiście!
Szczególne dzięki dla @KapitanStokczan że mnie ściągnął w ostatniej chwili i zczelendźował.
Dzięki przeciwnikom za mecze i super atmosferę, organizatorom za ogarnięcie (+ obiad 1 klasa!), brawo dla najlepszych, wielkie gratsy dla @sim00n (w sumie też miałem mały udział w Twoim sukcesie :) ), dzięki współtowarzyszom za podróż powrotną oraz wszystkim za przemiłe (tradycyjnie) bloodbowlowe spotkanie.

PS
Niestety moja słaba silna wola znów nie pozwoliła mi pamiętać, że mam mniej pić :roll: i część rzeczy jak przez mgłę pamiętam :oops:
Ligowy i turniejowy bilans Necro 2019: 13/4/7
BB2 i FUMBBL: Smollar73; steam: smollar http://steamcommunity.com/profiles/76561197990213398/

Obrazek
Gamonie mieszają kostkami w kuflu z piwem.

Awatar użytkownika
Juamax
rekrut

Post autor: Juamax » 14 sty 2019, 19:20

Niko pisze:
14 sty 2019, 10:16
a i jeszcze jedno, buziaczek dla Juana :D
😘

ostry92-92
rekrut

Post autor: ostry92-92 » 14 sty 2019, 20:09

Pierwszy raz zagrałem w 7'mki i przyznam że bardzo fajny tryb. @KapitanStokczan @eliot zajebista organizacja, lokal + jadło 1 klasa. @leon @Pegaz @stikman dzięki za wspólną podróż. No i tutaj musze ale to muszę wspomnieć parę Łysych z Brazzers czyli @Niko oraz @Juamax dzięki Wam zdanie "mów kurwa po Polsku" nabrało nowego znaczenia w moim życiu :D

Awatar użytkownika
Dzoooma
liniowy

Post autor: Dzoooma » 14 sty 2019, 20:14

Wszystko pierwsza klasa! Pozostaje podziękować organizatorom i wszystkim, którzy przybyli na turniej! Wszystko wskazuje, że będę miał wielkie problemy by pojawiać się na dwudniowych turniejach (cierpię z tego powodu) - tym bardziej cieszę się, że jednodniówki mogą być takie cudowne :)
Deadline gra w BB na planszy od Chińczyka

Awatar użytkownika
Pegaz
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: Pegaz » 14 sty 2019, 21:22

A ja powtórzę za poprzednikami : Super organizacja, super obiad, super transport - jeszcze raz dziękuję Ci Ostry za podwózkę :!: , super atmosfera: dziękuję za fajne mecze, w których szczęście mnie nie opuszczało, a jeśli nawet, to tylko na chwilę i zaraz wracało :D no i super boiska do 7'mek, z których pierwsze już mam :D Po raz pierwszy zagrałem w 7'mki i bardzo przypadły mi do gustu. :D
Steam: Pegaz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi/Turnieje”