[Rzeszów] Rum Bowl IV: Ostatni Port Przed Dornbirn 14-15.09

Szukasz graczy w swoim mieście? chcesz dołączyć do istniejącej ligi? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
leon
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Re: [Rzeszów] Rum Bowl IV: Ostatni Port Przed Dornbirn 14-15.09

Post autor: leon » 12 sie 2019, 23:20

Uważaj bo wykraczesz
Amazonki PL-stół-11 37-15-13
Chaos PL-stół-11 8-1-1

Awatar użytkownika
Shawass
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:
Kontakt:

Post autor: Shawass » 13 sie 2019, 01:56

Oren pisze:
12 sie 2019, 20:55
Imć @Shawass czekamy na jakies marchewki na patyku! :D
Turniej się odbędzie, ot marchewka :D A teraz brutalna prawda

Po pierwsze - sprzedaż boisk!

Z racji badżetu i tego że zdecydowałem nie czynić wejściówki astronomicznie wysokiej boiska na tegoroczną edycję nie będą do wygrania....ale będą do kupienia :) Już mamy wzór, jutro poleci do wyceny do drukarni oraz rozeznam się ile chopakom potrzeba na wydrukowanie ich - jak będę miał te informacje to podam termin do kiedy można zamawiać boiska, co do ceny to prawdopodobnie będzie to 30zł/sztukę. Wzór i dane+tytuł przelewu podam jak dostanę potwierdzenie z drukarni.

Po drugie - boiska do BB7s!

Poza normalnymi boiskami będą też do kupienia (i może wygrania) boiska do siódemek :o To będzie też potwierdzane tak jak powyższe, chociaż nie obiecuję kiedy podam wzór tychże boisk.

Po trzecie - sponsorzy

W ciągu tego tygodnia podam pierwszych potwierdzonych sponsorów turnieju, z grubej rury od razu bo czemu nie :) Jednak z kluczowych informacji z tym związanych mogę powiedzieć że jeden ze sponsorów doda nagrodę za Konkurs Malarski na najładniejszego Star Playera!

Po czwarte - IMPREZA!

@M6K3 / R2-D2 jest w tym roku odpowiedzialny za temat związany z biforem i afterem, więc spodziewajcie się od niego wieści w następnym tygodniu jak wróci z zasłużonego wypoczynku ;)

Po piąte - acziwmenty

Będą! :D Podamy i będzie za zdobycie ich dostać buteleczkę zacnego rumu. UWAGA! Jak i rok temu tak i w tym będą dedykowane acziwmenty i medale dla drużyn Stunty :3

Po szóste - model turniejowy :o

Już jest gotowy, już jeden egzemplarz poleciał do malowania i jak tylko będzie gotowy to przedstawimy go tutaj oraz na profilu FB turnieju, na który swoją drogą zapraszam :)
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass
2019: GKS Gnojki Lubaczów - 15/13/18

Awatar użytkownika
Shawass
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:
Kontakt:

Post autor: Shawass » 17 sie 2019, 22:23

Obrazek

Parę rzeczy zostało uzupełnionych w regulaminie oraz mam parę newsów:

1) dodano czasówkę, tiebreakery oraz punktację, zapraszam do dyskusji ;)
2) boiska będą sprzedawane jak poniżej, na dzień dzisiejszy można je zamawiać i opłacać do 29.08 do 23:59

Boisko standardowe (A) - 35zł https://drive.google.com/open?id=1cD1hb ... l-8MF7DYyE
Boisko do siódemek (B) - 25zł https://drive.google.com/open?id=1yYOj5 ... vdTvAaXx9y

Boiska standardowe będzie można kupić na miejscu za 30zł używane po turnieju, nie planuję robić partii osobnej zapasowych boisk. Chętnych zakupić proszę o post z @tagowaniem mnie i przesłaniem kasy na poniższe dane:
Michał Szałański
Nr konta: 17 1940 1076 5583 7954 0000 0000 (Credit Agricole)
Kwota: patrz cennik powyżej
Tytułem: boisko A/B/AB* [ksywa]
* - A to boisko standardowe, B to boisko do siódemek, AB dla chcących kupić oba, przy zakupie większej ilości przy każdej literce napiszcie cyfrę

Jeśli ktoś chce zakupić takie boisko a nie jedzie na turniej lub przez kogoś nie da rady zamówić żeby mu podał to proszę napiszcie na PW to dogadamy kwestię wysyłki itp.

3) przypominam o konkursie modelarskim! zrewiduj jeszcze zasady z zeszłego roku, ale podstawa jest taka sama - każdy trener może wystawić jeden model Star Playera (nie musi być z rozpy), fota będzie wysłana do jury i jury wybierze zwycięzcę który wygra dodatkowy stuff :)

4) więcej info w tym tygodniu :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Oren
trener
Kontakt:

Post autor: Oren » 19 sie 2019, 11:20

@Shawass mam parę pytań.

Czy jeżeli do powiedzmy września zostanie pozmieniane EB zasady, czy będzie update przepisów odnośnie rozpisek na Rum Bowl? Poza tym czy będzie taki inteligentny plik na tworzenie drużyn jak było w przypadku World Cup ?
Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz!
Oren (Skaven) vs Doman (Dark Elf) 4-2
Ostatni turniej - Gang Pętaków
Płytki Dołek (Undead) - 2/0/1 - 3/8 miejsce!

Nick na Steam: Oren

Obrazek

Awatar użytkownika
Shawass
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:
Kontakt:

Post autor: Shawass » 19 sie 2019, 11:23

Nie, nie będę zmieniał już teambuildingu, szczególnie że decyzja podjęta w poniedziałek może być zmieniona w środę i odwołana w piątek - chcę żeby przez ten miesiąc spokojnie złożyć, potestować i wysłać rozpy

Co do pliku - wątpię, chociaż przegadam z osobami które się zadeklarowały coś takiego zrobić ale wiadomo, póki nie są ostatecznie zakończone zasady EB to szkoda angażować ludzi do robienia pliku pod zasady które mogą się pozmieniać całkiem
Obrazek

Awatar użytkownika
MagicMaciek
liniowy

Post autor: MagicMaciek » 22 sie 2019, 15:37

Czym biedne undedy sobie zasłużyły na T1 ? I widzę żę cosik się zmieniło i już nie zagram HE z Gwiazdą ;(

Jaskier
trener

Post autor: Jaskier » 22 sie 2019, 17:34

Ale zajebiste boisko... mega mi się podoba

@Shawass dobra robota
2018r 21/10/9
Markotne Jaszczury(Liz)41/14/16
Unia Darków(DE)3/0/2
Muminki Tarnów(Und)3/4/2
"Size matters not. Look at me. Judge me by my size. Do you?" - Yoda

Awatar użytkownika
Shawass
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:
Kontakt:

Post autor: Shawass » 22 sie 2019, 20:17

UWAGA!

Pytanie dla uczestników, z racji że obiecałem nie zmieniać rulsetu. ALE ;)

Czy ktoś miałby przeciwko jeśli byśmy zmienili tieringi na poniższe?
Tiers:

Tier 1 - 100k for skills/players/star players/inducements. 0 doubel
Amazons, Dark Elves, Dwarves, Lizardmen, Norse, Wood Elves

Tier 2 - 120k for skills/players/star players/inducements. 0 doubel
Chaos Dwarves, Orcs, Skaven, Undead

Tier 3 - 140k for skills/players/star players/inducements, max 1 doubel,
Bretonia, Humans, Necromantic

Tier 4 - 180k for skills/players/star players/inducements, max 2 doubles, can stack two skills on max one player
Chaos, Chaos Renegades, Elf Union, High Elves, Khemri, Nurgle, Slann

Tier 5 - 220k for skills/players/star players/inducements, max 3 doubles, can stack two skills on max two players
Daemons of Khorne, Underworld Denizens, Vampires

Tier S (stunty) - 240k for skills/players/star players/inducements, max 4 doubles, can stack two skills on max three player
Goblins, Halflings, Ogres
Obrazek

Noun
rekrut

Post autor: Noun » 22 sie 2019, 20:34

Jak jutro będzie nowy ruleset to tez zmienimy ? trzymajmy się planu i przetestujmy chociaż jeden zanim w ogóle sprawdzimy jak to działa. Btw. ten wyżej zmienia tyle co nic, czysta kosmetyka i dalej chałosy i woody nie zmienione :( Nie wiem dlaczego twórcy rulesetu opierają się przed zrobieniem konkretnych mocnych zmian np wprowadzenia większej ilości tierów ( tutaj dalej dostrzegalny jest problem jednego słusznego wyboru per tier), ucinania staku i innych takich rzeczy które mogłyby tą grę pod względem rozłożenia turniejowego usprawnić. Nie dam sobie wmówić ze za dużo to tylko mieszanie i problem z rospiskami bo technologicznie to sobie można nawet dla każdej drużyny rozpisać inną bazę i usprawniać, balansować, łatać.

Powyższa wypowiedź proszę traktować luźno bo super duper ekspertem nie jestem ;)

Awatar użytkownika
R2-D2
trener

Post autor: R2-D2 » 22 sie 2019, 20:45

Ja wiem czy taka kosmetyka trochę jednak się zmienił chorfy w tier 2 i rozkład dubli inny :D Ja nie mam nic przeciwko testowaniu jak najbardziej aktualnych zasad do EB, ale to trzeba dać wtedy jakiś deadline (nie mylić z Deadlinem :D )do kiedy mogą ulec aktualizacji. Myślę że nie ma sensu też w tym wątku dyskutować jakie zmiany w rulsecie żeby nie łaodwać niepotrzebnego offtopu, bo już jest cały wielki wątek z dyskusją na ten temat :)
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Profil Steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198041777240/

Profil BB2: m6k3

Profil FUMBBL: m6k3

Lizardowy Chellange
Game 12/30
FUMBBL: Green Pythons Horyniec 2-2-3
TURNIEJE: 3-0-2

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi/Turnieje”