kupię liniowych ludzi

Kupię / Sprzedam / Wymienię
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
reszka
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

kupię liniowych ludzi

Post autor: reszka » 07 lip 2019, 19:59

Kupię liniowych ludzi z pudełka reikland, stan dowolny. Może być atak klonów, potrzebuję do projektu. Szukam 10 modeli, ale chętnie przygarnę również mniejsze ilości.

Mogę kupić cały zestaw w sklepie za 70 zł, ale totalnie go nie potrzebuję a może komuś z Was zalega w szafie 10 figurek po zakupie 2 pudełek i byłby chętny pozbyć się niepotrzebnego złomu. Oczywiście mogą być też inni niż liniowi, ale i tak będą pełnić rolę "do pocięcia".

Mogę też się wymienić na 4 - 7 orków od Puppets War, mają fajne pancerze i wyraźniej się odznaczają jako blitzerzy bądź black orki. Użyłem 4 a reszta leży bez sensu w szafie. Wymiana na jakieś inne pierdoły których zupełnie nie potrzebuję - w stylu oryginalne metalowe snotlingi do armii ogrów - czy co tam mam też wchodzi w grę.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
R2-D2
trener

Re: kupię liniowych ludzi

Post autor: R2-D2 » 07 lip 2019, 20:26

Zobaczę co tam zostało w bitsach jak podjadę do domu, z dwóch powinno być, jak Ci się nie śpieszy to oddam za tanie lane piwo na rum bowlu :)
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Lizardowy Chellange
Game 12/30
FUMBBL: Green Pythons Horyniec 2-2-3
TURNIEJE: 3-0-2

Rage Sixers - Vampire
Games: 7
TURNIEJE: 2-1-2
Sparingowo: 0-2-0

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jarmark Stary Świat”