Aplikacja na androida - update 17.10.2019

Dział ogólny o figurkach, boiskach, kostkach itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
reszka
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Re: Aplikacja na androida - update 28.09.2019

Post autor: reszka » 12 paź 2019, 21:06

Ja używałem stopera z niej na WC. Bardzo sobie chwalę.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Vincent
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Re: Aplikacja na androida - update 17.10.2019

Post autor: Vincent » 17 paź 2019, 22:54

Nowa wersja apki (link w 1 poście).
Dodałem kick off table i weather table - tylko wersja podstawowa, alternatywne zasady dodam później.
Na razie tłumaczenia tylko po polsku i po angielsku.

Na chwilę obecną przyjąłem strategię podobną jak w skillach, tzn nazwy pogody/kick off eventów zostają nieprzetłumaczone. Tłumaczone są tylko opisy.
Jeśli pojawią się głosy że warto tłumaczyć również nazwy to ok.
Według mnie takie podejście ułatwi dogadanie się z obcokrajowcem czy to na turnieju naszym, czy to na EB czy gdzie indziej. Można mieć apke w dowolnym języku ale i tak każdy będzie wiedział o którym evencie/pogodzie mówimy.

Dodatkowo pojawił się język francuski dzięki Teilmanowi.
Steam: vin_88
BB2: VincentPL

"...you know, if the worst thing that happens to you is you roll a bunch of 1s and your computer pixels die, then you should consider it a damn good day."

Awatar użytkownika
reszka
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: reszka » 17 paź 2019, 23:02

Mam starszą wersję, ale i tak najbardziej jestem zachwycony kalkulatorem. Zasugerowałbym tam opcję "loner" obok przycisku rerol. Po zaznaczeniu tej opcji szansa na wykorzystanie rerola spada do 50%, tak jakbyśmy kalkulowali szansę powodzenia przy akcji gwiazdą/big guyem. A to już mego trudne do przeliczenia w pamięci i dokładnie już nie potrafię.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Vincent
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: Vincent » 17 paź 2019, 23:12

Da się zrobić. Ale bardziej bym to widział przy skillach. Wtedy można za jednym zamachem policzyć np podanie zwykłym zawodnikiem do lonera (póki dwóch lub wiecej zawodników nie korzysta potencjalnie z tego samego skilla, np. Dodge to można wyliczyć sekwencję kilku zawodników jednocześnie).
Ewentualnie dorobie funkcjonalność zmiany zawodników. Wyklikujemy sekwencję akcji, potem klikamy "zmień zawodnika" i to powoduje że do kolejnej sekwencji na nowo bierzemy skill rerolla.
Więc wtedy będzie można wyliczyć każdą akcję gdzie udział bierze więcej zawodników.

Co do aktualnej wersji, to nie przygotowałem jeszcze ikonek pod dwie nowe funkcjonalności. Zrobię to przy następnej iteracji.
Steam: vin_88
BB2: VincentPL

"...you know, if the worst thing that happens to you is you roll a bunch of 1s and your computer pixels die, then you should consider it a damn good day."

Awatar użytkownika
leon
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: leon » 17 paź 2019, 23:28

tak vincent. zmiana zawodnika. to dobry pomysl
Amazonki PL-stół-11 43-16-16
Chaos PL-stół-11 9-4-2

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja Ogólna”