Liga FUMBBL

Blood Bowl w wersji java.
Awatar użytkownika
leon
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Re: Liga FUMBBL

Post autor: leon » 21 paź 2015, 22:07

co ciekawe mozna grac kolejne mecze jak juz obydwaj gracze rozegrali wszystkie wczesniejsze.
jeszcze czekam troche na decyzje w sprawie ilosci meczy

Awatar użytkownika
Nimar
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: Nimar » 21 paź 2015, 22:17

N właśnie to zauważyłem, że odrazu pokazało mi, że mam mecz ze skejwenem
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
leon
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: leon » 28 paź 2015, 10:39

podsumowujac glosowanie

1 - 14+2
2 - 7+2

Leon
Nairo - obojetne
Domingo - 2
Slimaq - obojetne (wczesniej)
polonus100 - 1
chopek_roztropek - 1 (wczesniej)
skejwen
Nimar - 2 moze 1

skoro tylko Domingo był zdecydowaniena opcje 2 to sklaniam sie do puszczenia po 1 turnieju rewanzy i potem playoffow

Awatar użytkownika
chopek_roztropek
blitzer

Post autor: chopek_roztropek » 20 lis 2015, 13:23

Serwus,

Leon i inni gracze z Pixel Cup. Teraz złapałem troszeczkę więcej czasu i mogę się bardziej ponakręcać BB. Ominąłem moment startu ligi i wszystkie sprawy z tym związane.
Dopiero wczoraj się przekonałem, że gramy jednak rewanże!

Mam pytanie o "tie break". Wczoraj, pod innym tematem, Leon pisał, że kolejnosć będzie taka;
Punkty - punkty w bezposrednich meczach - delta TD w bezposrednich meczach - delta TD w całej lidze ... potem już nie wiem (zresztą to i tak pewnie wystarczy).
Moja propozycja jest trochę inna. Ponieważ "delta TD" faworyzuje zwinne drużyny, wyrównał bym to doliczeniem "delty casualty" i liczeniem jednej "delty" jako sumy obu wyżej wymienionych.

Dla przykładu. Mam TD+2, ale CAS -1, to moja "delta" to +1
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.

FUMBBL/BB2/NAF: bbart
STEAM: BBart

Awatar użytkownika
leon
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: leon » 20 lis 2015, 17:15

cas dopiero pozniej. w BB chodzi o zdobywanie TD i aby wygrac mecz trzeba zdobyc wiecej. zatem najpierw w tie breakerach beda liczone TD. moge rozpisac jak chcecie absolutnie wszystkie tiebreakery zanim zaczniemy rewanze.
samymi cas nie wygrasz bo jeszcze trzeba podniesci pilke i wlezc w endzone.
przepraszam ze moze troche autorytarywnie to narzucam, ale drazni mnie traktowanie cas na rowni z td. dodatkowym argumentem za traktowaniem cas gorzej niz td niech bedzie ze za jedno jest 2 spp a za drugie 3 spp. :-)

ale dziekuje chopek za propozycje i pomoc. ciesze sie ze nakrecasz sie bardziej na BB. jak odkad wrocilem do do fumbbl gram w zasadzie codziennie. zaczynam robic i testowac nowe druzyny.

Awatar użytkownika
polonus100
Zwycięzca 3 dywizji PLBB
Zwycięzca 3 dywizji PLBB

Post autor: polonus100 » 20 lis 2015, 19:15

chopek_roztropek pisze:Serwus,

Leon i inni gracze z Pixel Cup. Teraz złapałem troszeczkę więcej czasu i mogę się bardziej ponakręcać BB. Ominąłem moment startu ligi i wszystkie sprawy z tym związane.
Dopiero wczoraj się przekonałem, że gramy jednak rewanże!

Mam pytanie o "tie break". Wczoraj, pod innym tematem, Leon pisał, że kolejnosć będzie taka;
Punkty - punkty w bezposrednich meczach - delta TD w bezposrednich meczach - delta TD w całej lidze ... potem już nie wiem (zresztą to i tak pewnie wystarczy).
Moja propozycja jest trochę inna. Ponieważ "delta TD" faworyzuje zwinne drużyny, wyrównał bym to doliczeniem "delty casualty" i liczeniem jednej "delty" jako sumy obu wyżej wymienionych.

Dla przykładu. Mam TD+2, ale CAS -1, to moja "delta" to +1

Tabele w FUMBBLU są przy równej liczbie punktów ustawiane według sumy róznic zdobytych ui straconych TD oraz zadanych i otrzymanych kontuzji. Widziałem to niedawno na moim przykładzie. Tak przynajmniej wygląda to na Rookie 145

Siermiężny
liniowy

Post autor: Siermiężny » 07 maja 2018, 22:46

Panowie, co powiedzielibyście na to, żeby zrobić na FUMBBLu taką solidną, dużą, całoroczną ligę z playoffami, gdzie moglibyśmy koksować drużyny do 2000/3000 TV? :D

Poczytam trochę, i jeśli by mnie to nie przerosło, to chętnie podjąłbym się roli administratora. Wydaje mi się, że chętnych do regularnej gry na FUMBBLu jest nieco więcej niż do starego BB1 Ch.Ed., więc mogłoby to być ciekawe doświadczenie.

Proszę o opinie :D

Awatar użytkownika
m6k3
liniowy

Post autor: m6k3 » 08 maja 2018, 00:04

Ja wolę FUM od BB2 nawet wiec ja chętny :)
Profil Steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198041777240/

Profil BB2: m6k3

Profil FUMBBL: m6k3

Awatar użytkownika
bukszpan
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: bukszpan » 08 maja 2018, 00:11

Ja tutaj jakiś jeden turniej lub ligę na stałe chętnie bym pograł.

NairoD
trener

Post autor: NairoD » 08 maja 2018, 07:23

Zapisuję się
Slanny 2018 - wyzwanie 100 gier na turniejach, w ligach i graniu towarzyskim - 23%
13/3/7 (23); 34/22 (12); 42/53(-11)

Teams of Legends:
Deadly Nightshades - w trakcie lepienia
Chaos All Stars - modele w trakcie kompletowania. Cel GW oldschool

ODPOWIEDZ

Wróć do „FUMBBL”